Воїни світла, воїни добра – вже кожний третій серед нас

17 июня 2021, 14:34
Владелец страницы
0
29262

Усі пам’ятають ті жорстокі бої на Сході нашої країни. Часи, коли кожному було страшно, коли всі жили в невідомості – а що ж буде завтра.

В зону АТО/ ООС ( саме так називають війну в нашій країні) йшли Патріоти, молоді й старі — усі кому була не байдужа доля його неньки.

В спеку та холод, іноді без води та їжі. Крізь біль, сльози, втрати близьких вони не здались, вони мужньо боролися захищаючи свої рубежі від російського агресора.

Згадувати такі події – жахливо, та це історія, і від неї не втекти.

Сьогодні на Сході нашої країни «перемир’я» . Та український народ не збирається спокійно сидіти склавши руки, втішаючись примарним, непостійним спокоєм.

Один за одним захисники поповнюють ряди національного спротиву, міцніючи та збільшуючи масштаби своєї величі.

Воїни-резервісти віддають себе повністю: удосконалюють свої навички, аби вразі повномасштабного нападу взяти в руки зброю та захистити рідну землю.

Адже у них немає страху, у них тече козацька кров, яка щосекунди бурлить настільки потужним потоком, що не дозволяє їм спокійно дивитись,  як ворог приходить в  їх дім!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: захист,АТО,ООС
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.