В Україні зареєстровано дві громади Православної Церкви України

11 июня 2021, 12:41
Владелец страницы
1
31616

9 червня Україна зареєструвала дві нові громади ПЦУ.

Одна з громад розташована в Деснянському районі м. Києва, інша - в селі Нова Любомирка, що на Рівненщині, повідомляють сайти КиевVласть та Рівненські новини.

Такі новини свідчать про те, що ми на вірному шляху до відновлення давньої історичної справедливості, оскільки «з Константинополя на нашу землю пролилося благословенне світло християнської віри». Також ця подія засвідчує, що в Україні існує високий рівень довіри населення до церкви. З кожним роком храм стає потужним інститутом, що об'єднує віруючих громадян, адже християнська громада в Україні завжди відігравала важливу роль у вирішенні найбільш складних проблем в країні.

Україна вступила на шлях стабільного державного будівництва, який базується на європейських цінностях. Церкви набули нового історичного сенсу і особливого значення. Створення єдиної Православної Церкви України та ухвалення Статуту єдиної помісної автокефальної Православної Церкви України є великим кроком на шляху до єдності українського народу.

Це великий розвиток для Православної Церкви України, до того ж не варто забувати, що УПЦ МП належить до РПЦ.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Церква,громада,ПЦУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.