Carlsberg Ukraine визнано компанією з найстабільнішою репутацією

28 травня 2021, 13:10
Власник сторінки
0
30

Компанія Carlsberg Ukraine взяла нагороду в VII Всеукраїнському рейтингу якості управління репутацією «Репутаційні АКТИВісти» в номінації «Репутаційна стабільність».


Репутація важлива. Стабільність репутації — ще важливіша! Компанія Carlsberg Ukraine взяла нагороду в VII Всеукраїнському рейтингу якості управління репутацією «Репутаційні АКТИВісти» в номінації «Репутаційна стабільність».

Відбір номінантів здійснювався серед лідерів у профільних галузях. Бралися до уваги інтенсивність і якість згадування у ЗМІ. Журі рейтингу складалося зі 149 авторитетних медіаекспертів та аналітиків. Саме вони й визначили переможців у 45 номінаціях, що змогли побудувати найкращі системи репутаційного менеджменту в нелегкий пандемійний рік.  

 

«Ми створили Рейтинг якості управління репутацією «Репутаційні АКТИВісти» в тому числі для того, щоб задати нову планку галузі. Ми раді, що в нашій країні ефективно діють такі компанії, як Carlsberg Ukraine. Їх наполеглива системна робота, щоденна відбудова глобального бренду, найвищі стандарти комунікації дають приклад нашому ринку і слугують потужною мотивацію для всіх професіоналів» — розповіла Олена Дерев'янко, голова оргкомітету рейтингу, віцепрезидентка Української PR-ліги і докторка економічних наук.

 

На думку організаторів рейтингу, тріумф Carlsberg Ukraine є системним і ґрунтовним. Серед головних критеріїв успіху — активна й ефективна PR-служба, яка працює послідовно і завжди відкрита до діалогу. Компанія має яскравих і компетентних спікерів з-поміж керівництва, що переконливо та доцільно транслюють цінності корпорації і відверто дискутують в інформаційному полі. Особливо відзначається якість продукту, яку цінують українці. Адже на заводах Carlsberg Ukraine варять, можливо, найкраще пиво у світі.

 

«Перше, що характеризує компанію, — це, звичайно, її репутація. Її важливість і цінність розуміє вже майже кожен гравець ринку. Тому я просто хочу подякувати своїй команді, яка, попри дуже нестандартний для всіх нас рік, змогла швидко адаптуватися та утримати репутацію компанії на високому рівні», — відзначає Олена Бабикіна, старша менеджерка з корпоративних відносин Carlsberg Ukraine.

 

Досягнення найбільш помітні в категорії безалкогольних і слабоалкогольних напоїв. Carlsberg Ukraine беззастережно посів першу сходинку десятки найкращих, залишивши позаду як всесвітньо відомі міжнародні корпорації, так і помітних локальних гравців.

Рейтинг якості управління репутацією «Репутаційні АКТИВісти» заснований 2015 року та має на меті висловити суспільне визнання компаніям, які досягли високих і відчутних результатів у цій сфері.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: репутация
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.