У пошуках Гідності і Свободи... Дорога в дві революції?

21 листопада 2020, 16:48
Власник сторінки
Політичний експерт
0
323
У пошуках Гідності і Свободи... Дорога в дві революції?

21 листопада - символічна дата, яка своєрідно поєднує обидві новітні революції України: Помаранчеву та Гідності. Від мирного протесту, до кривавого протистояння...

День Гідності і Свободи!
Революція гідності для мене - це самоусвідомлення українців себе політичною нацією, яка торує власний шлях, з огляду на прагнення та цілі нашого народу.
Спершу це був протест проти "Тойожного Союзу", потім проти насилля над мирною акцією, згодом кров переповнювала ненависть та обурення з приводу сотень холоднокровних убивств в центрі Києва, де ти це пів року тому спокійно прогулювався з друзями.
Герої небесної сотні віддали найцінніше, що має людина - життя, задля європейського вибору народу.

Усі події, що відбувалися далі (люстрація тощо), вселяли надію, що все з моєю країною буде добре: з чесними судами, чиновниками, що не беруть хабарі, європейським рівнем життя, і процвітаючою нацією.

Однак, як грім💥 серед ясного неба - анексія Криму, російська агресія на Донбасі, десятки тисяч жертв, сотні тисяч зруйнованих домівок, мільйони біженців. А найцинічніше те, що у владні кабінети повернувся схематоз, рішалово з паралельним зливом національних інтересів, при цьому, не ділячи на теперішню владу і попЄрЄдніків. Майданівський переляк, люстрація, страх перед Героями Небесної сотні минув, і гідра системи підняла свою голову, ті хто стрімголов тікали з країни спокійно зараз правлять свій бал в судовій системі, ДБР та різних органах державної влади. Януковичу скасовано заочний арешт, майже з усіх його поплічників знято санкції, знято підозри, розморожено рахунки. Така собі гра у піддавки, адже як систему не крути, вона все одно відновлюється, і захищає свої винтики. Тому стає зрозумілим, що Революція - це тільки перший крок, після неї по класиці йде відкат, а після того ще страшніша і безпощадніша революційна хвиля . І той хто зараз відчуває себе "королем світу", той хто продає національні інтереси, той хто виносить неправомірні рішення, шляхом хабарів або телефонного права, - будуть знесені хвилею цунамі народного гніву, в той самий час пам'ятаймо, що революція поїдає також і тих, кого вона породила.
Проактивна позиція кожного члена соціуму та залучення до інститутів громадянського суспільства щонайширшого числа жителів країни - той рецепт, коли кожен зможе впливати на життя держави визначаючи вектор її розвитку.
До того ж 21 листопада - символічна дата, яка своєрідно поєднує обидві новітні революції України: Помаранчеву та Гідності. Пам'ятаючи як сподівання нації після 2004 року були фактично каналізовані, а до влади повернулись КровоСіси Януковича, маю надію, що знову це не повториться, адже "рубікон перейдено", кров пролито, і терпець суспільста не безкінечний.
Тому вшануймо сьогодні пам'ятаю про тих хто віддав життя на Майдані і фронті⚔️ за суверенітет і незалежність України, будьмо горді того, що показали свою громадянську силу узурпаторам, відвойовуючи майбутнє своїх дітей з лап кремлівського кровожера та його українських посіпак.
Пам'ятаймо, що лише консолідація усіх прогресивних і проукраїнських сил зуміє зупитини відкат системи, і стане ядром для побудови процвітаючої нації✌️
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,гражданское общество,Помаранчева революція,Небесная сотня,День достоинства и свободы,война на Донбассе
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.