Русинський сепаратизм: як застосовується технологія керованого хаосу

18 августа 2020, 11:31
Владелец страницы
0
13
Русинський сепаратизм: як застосовується технологія керованого хаосу

На Закарпатті цілком імовірний «східний варіант», кажуть політологи.

За інформацією джерел, проросійські політиків намагаються використати національну проблематику Закарпатського регіону для загострення суспільно-політичної ситуації та використати її у власних політичних інтересах.                                               

Одним із ключових диригентів вказаної проблематики виступає голова Закарпатського осередку політичної партії Опозиційна платформа «За Життя», І.Чубирко. Вказаний політик намагається втягнути представників русинських організацій краю у виборчий процес гарантуючи їм визнання національною меншиною України. Однак, як стверджують експерти з даного питання І.Чубирко перебуваючи у політиці не один рік, жодного разу не виконав передвиборчих обіцянок, що стосуються русинської тематики.  

На думку політологів, маріонетки Російської Федерації в черговий раз намагаються розхитати і так нестабільну ситуацію в Закарпатській області, використовуючи місцеве населення, яке ідентифікує себе русинами. Опозиційна платформа продовжує підігравати РФ через підконтрольних депутатів, одна такі брудні ігри свого часу використовували на сході України організовуючи мітинги на підтримку «Русскоязычных жителей Донбаса» в результаті чого було втрачено частину території України. Тож ситуація може вийти з-під контролю у будь-який момент.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.