Від 1000 до 20 000 тисяч гривень за Covid-19 - черговий фейк про вірус

15 июля 2020, 09:23
Владелец страницы
0
11
Від 1000 до 20 000 тисяч гривень за Covid-19 - черговий фейк про вірус

На Закарпатті спростували інформацію про плату за позитивний тест.

Для того, щоб пролити світло на ситуацію з начебто виплатою коштів за позитивний тест на коронавірус, редакція видання вирішила поцікавитись у екс-директорки департаменту охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації Єлизавети Біров чи реально припустити те, що лікарі пропонують гроші, аби записати пацієнту позитивний результат коронавірусу.

Останнім часом у мережі поширюють інформацію про те, що закарпатські лікарі дають від 1000 до 20 000 тисяч гривень за те, аби людині записати позитивний результат коронавірусу.

За словами Єлизавети Біров, це дуже дивний фейк, адже у даному випадку немає ніякої зацікавленості ні у лікарів, ні у самої лікарні. Якщо навіть припустити дану ситуацію, то схематично реалізувати позитивний текст на коронавірус не реально. Не беручи до уваги навіть те, що лікар дає власні кошти...

Справа в тому, що лікар не бере участі у визначенні чи хворий пацієнт на Covid-19 чи ні. Після забору аналізу увесь матеріал надходить до Закарпатської обласної лабораторії, де і визначають результат. Тобто лікар на нього ніяк не впливає.

Якщо ж уявити, що лікар візьме гроші аби проігнорувати результат, то це теж неможливо, адже лабораторія фіксує всіх хворих у яких було виявлено коронавірус і вносить одразу у єдину всеукраїнську базу.

Отже, оплата за позитивний результат пацієнту повний фейк, навіть якщо б лікар хотів, то не міг би вплинути на результат який надсилає лабораторія.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.