На допомогу пожежникам прийшли представники бізнесу та громади м. Чернігова

12 апреля 2020, 13:27
Владелец страницы
0
31

Вже декілька днів пожежники ведуть боротьбу в лісах Чернігівщини.

Як відомо, на території Державного Підприємства "Чернігівський військовий лісгосп", що знаходиться в Козелецькому районі, о 13 год. 20 хв. 08 квітня сталася пожежа настилу в лісі. Станом на 20 год. 09 квітня площа, пройдена вогнем, склала близько 195 га.

Загалом до гасіння пожежі залучено 50 одиниць техніки та 187 людей, з яких від УДСНС в області - 29 одиниць техніки та 81 чоловік особового складу.

11 квітня небайдужі громадяни міста Чернігова надали допомогу вогнеборцям, які ліквідовують наслідки масштабної пожежі лісу в її епіцентрі - біля с. Сорокошичі Козелецького району.

З власної ініціативи та за власні кошти представник громадськості Михайло Брижко та Олександр Переверзєв, керівник Адвокатського об’єднання «Рябініна та Переверзєва» придбали для вогнеборців корисний у польових умовах провіант: тушонка, солодощі, кава, дезінфікуючі засоби, посуд та ін..

Михайло Брижко пояснив:  «ті, хто там працює у полум’ї на вістрі боротьби — люди не звичайні. Пожежники-рятівники — сильні і надиво скромні — справжні герої. Того що ми привезли - на кілька днів, кажуть, їм буде достатньо.

Олександр Переверзєв, керівник Адвокатського об’єднання «Рябініна та Переверзєва» пояснив, що їх Адвокатське об’єднання надає  допомогу не тільки пожежникам. Щомісяця частина коштів,отримана від діяльності об’єднання, іде на допомогу тим, хто в ній потребує.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Чернігів,допомога,пожежа,Переверзев
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.