Глєбов закликає чиновників негайно забезпечити безпеку медиків

28 марта 2020, 15:46
Владелец страницы
0
31
 Глєбов закликає чиновників негайно забезпечити безпеку медиків

Хочу сигналізувати можновладцям, що життя медиків під загрозою у буквальному смислі

Потрібно негайно забезпечити безпеку медиків!

Сьогодні, головної галуззю яку держава має підтримати  - це медична. Це не тільки обладнання та засоби первинної допомоги, а в першу чергу це медичний персонал, якому не приділяється достатньої уваги та який знаходить у максимальній зоні ризику. Світ вже має сумний досвід Іспанії - де вже захворіли близько дев’яти з половиною тисяч медиків!!!

Ще декілька місяців тому, коли грип пішов по світу, можна було побачити чітку тенденцію його поширення, у тому числі на території України. Вже тоді, чиновники як на центральному так і на місцевому рівнях мали розробити чітку карту дій, яка б забезпечила  безпеку громадянам та безпосередньо медиків, а також підготувала лікарні до прийому хворих.

Цього не зроблено, замість того громада постійно бачить «очі сірка»..  Єдині хто були готові захистити медиків сьогодні, стали волонтери та представники бізнесу, які з перших днів так пандемії їм всіляко допомагають.

У зв’язку із викладеним, хочу сигналізувати можновладцям, що життя медиків під загрозою у буквальному смислі. На сьогодні тільки в Тернопільській області захворів 21 медик, а сам вірус продовжує поширюватись до центральних частин України.

 Якщо і далі, чиновники будуть лише статистами, то Україна обов’язково відчує на собі «максимальну дозу» їх невігластва.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Коронавирус
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.