Зеленський нарешті має набратися політичної волі й покласти край топ корупції

10 лютого 2020, 14:32
Власник сторінки
0
31

Не втомлюся повторювати, що топ-корупція є найбільшим внутрішнім ворогом нашої країни. І завжди головною жертвою корупції є громадянин України, кожен з нас.

Ще у 2015 році я оприлюднив інформацію про зареєстровану на Британських Віргінських островах офшорну компанію Intraco Management Ltd, до якої причетне найближче оточення тодішнього президента Порошенка. Генпрокуратура тоді злочинно не відреагувала.

У 2016-му мені вдалося добитися рішення суду, який зобов'язав ГПУ розпочати розслідування. Але віз, як кажуть, й досі там.

Вдумайтесь, збитки від офшорної корупції для економіки України становили до 5 мільярдів доларів на рік! Це більше, ніж позичаємо в МВФ.

Президент Зеленський врешті-решт має набратися політичної волі й покласти край цьому безкарному обкраданню громадян України.

Адже, знищення корупції - найскорший спосіб підвищити рівень життя кожного українця.

Як треба діяти? Так, як це роблять усі цивілізовані країни – виявляють кінцевих бенефіціарів, забороняють переведення коштів на офшорні рахунки і, звичайно ж, карають корупціонерів.

Так повинна діяти й Україна. І врешті-решт приєднатися до міжнародної коаліції у боротьбі з офшорами, використовувати ресурси і досвід інших країн.

Насправді, я переконаний: якщо у влади нарешті з’явиться політична воля боротися з офшорами, то дієвого контролю з боку податкової, Держфінмоніторингу та Нацбанку цілком достатньо для закриття цих «гаманців» топ-корупціонерів.

Зараз, на жаль, ці установи своєю бездіяльністю фактично покривають офшорні оборудки. Я вже не говорю про «сліпоту» та «глухоту» правоохоронних органів щодо цих справ.

Доказів проти українських топ-корупціонерів більш ніж достатньо. Настав час їх карати та повертати награбоване у бюджет країни.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: корупція,корупция,офшоры,офшори,офшоры Порошенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.