Землю хоче продати той, хто на ній не працює!

11 січня 2020, 10:28
Власник сторінки
Громадський діяч, меценат, керівник ГО "Нова дія", голова Луганського обласного партосередку ВО "Батьківщина"
0
24
Землю хоче продати той, хто на ній не працює!

Навіщо взагалі людям роздали земельні паї? Щоб вони їх обробляли! А розпродати землю зараз хочуть ті, хто на ній жодного дня не працював!

Прихильники ринку землі полюбляють наводити аргументом на свою користь те, що за Конституцією мають право вільно розпоряджатися своєю власністю, якою вони вважають власну земельну ділянку та землю в цілому. Що ж, звернемося до Конституції України, а саме до статей 13 та 14. Там, по-перше, написано, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, газ, які знаходяться в межах території України, є об’єктами права власності українського народу. Зверніть увагу - не власністю, а об’єктами права власності. Також там сказано, що власність зобов'язує та не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству.

Чи несе шкоду нашій державі непродуманий ринок землі? Переконаний, що – так! Сільськогосподарська земля має найвищу цінність в світі. У зв’язку з тим, що такої землі обмежена кількість на планеті і тим, що на нас насувається продовольча криза, вона набуває супер цінності. Розпродати її зараз, коли в країні немає нормальних законів та розуміння дійсної вартості землі – це просто дурість з боку України.

Навіщо взагалі людям роздали земельні паї? Щоб вони їх обробляли! А розпродати землю зараз хочуть ті, хто на ній жодного дня не працював! Такі люди ставлять під загрозу національні інтереси, а влада в турборежимі створює для цього сприятливі умови! Чи маємо ми допустити це? Якщо ми збираємося жити в Україні, то відповідь очевидна!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.