Тисячі мешканців Луганщини в новорічну ніч можуть залишитися без газу

24 грудня 2019, 12:13
Власник сторінки
Громадський діяч, меценат, керівник ГО "Нова дія", голова Луганського обласного партосередку ВО "Батьківщина"
0
412

Прикордонний район Луганщини на грані катастрофи. Біля 14 тисяч людей можуть залишитися без газу вже з 1 січня 2020 року.

Склалося так, що про мешканців Троїцького району постійно забувають. Із часів незалежності України вони напряму залежать від прямих поставок газу в Україну саме з Росії, бо місцева газорозподільна станція під’єднана лише до джерела на території РФ. Щоб з’єднати район із внутрішньою українською ГТС, потрібно близько 350 мільйонів гривень. Проте про цю проблему згадують лише коли підходить строк чергового підписання газового контракту.

Зараз люди з острахом чекають Нового року, бо для них ця мить може стати далеко не святковою. Єдине, що на сьогодні їм обіцяють – встановити палатки для обігріву. Відправлено листа до Президента України із закликом допомогти місцевій громаді.

Я дуже прошу максимально поширити цю інформацію, щоб привернути до неї якомога більше уваги із боку держави. Щоб проблему вирішили комплексно, раз і назавжди, а не просто «полатали дірку» до наступного підписання газового контракту.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.