Луганщина проти продажу землі!

16 декабря 2019, 13:36
Владелец страницы
Громадський діяч, меценат, керівник ГО "Нова дія", голова Луганського обласного партосередку ВО "Батьківщина"
0
17

15 грудня в Сєвєродонецьку відбулась зустріч фермерів та громадських активістів Луганщини, де обговорили існуючу ситуацію та прийняли організаційні рішення.

Учасники заходу висловили обурення тим, що влада не дослухається до народу, що попри безліч ризиків, які містяться в проголосованих в першому читанні законопроектах, за них збираються проголосувати в другому читанні і відкрити ринок землі.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Луганської обласної «Батьківщини».

За підсумками зустрічі затверджена структура обласного штабу захисту землі на чолі із керівником Луганського обласного партійного осередку Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Олександром Романовським та прийнята резолюція про звернення до Президента України, народних депутатів та Кабінету Міністрів із закликом продовжити мораторій на продаж землі та не приймати непродуманих законів, що суперечать національним інтересам України. Також вирішено зібрати делегацію від Луганської області для участі в мирній акції протесту під Верховною Радою України, що розпочнеться 17 грудня.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.