Гірники Луганщини вимагають справ, а не слів

11 жовтня 2019, 13:09
Власник сторінки
Громадський діяч, меценат, керівник ГО "Нова дія", голова Луганського обласного партосередку ВО "Батьківщина"
0
28
Гірники Луганщини вимагають справ, а не слів

11 жовтня гірники Луганщини пікетували Луганську облдержадміністрацію. Знову довели шахтарів до крайніх заходів.

Проблема із заборгованістю по зарплаті виникла не вчора, не сьогодні - вона тягнеться вже кілька років. Питання навіть не до губернатора, якого призначили відносно недавно, а до обласних посадовців, в першу чергу, до керівника Департаменту промисловості та транспорту Сергія Шелеста, який регулярно отримував зарплату, проте не «ворушився» для того, щоб зарплату отримували люди, які щодня ризикують життям і добувають стратегічно важливе для нашої країни вугілля! В той час, як нелегальні шахти-«копанки» процвітали і процвітають.

Я щиро сподіваюся, що Президент, Кабінет міністрів, народні депутати нарешті з усією відповідальністю підійдуть до проблем вугільної галузі, до модернізації шахт, до стабілізації ситуації з виплатою заробітних плат і кадрових рішень щодо посад чиновників, які повинні тримати руку на пульсі і своєчасно реагувати, не доводячи до криз і страйків. Це і є, на мій погляд, новий підхід, коли кожен відповідальний керівник на своєму місці прописує стратегію, алгоритм здійснення даної стратегії, кінцевий результат і санкції в разі відсутності досягнення мети. Якщо даний результат збігається зі стратегією влади, то він працює далі і втілює його в життя. Якщо немає, то чиновника потрібно міняти і не витрачати на його утримання гроші платників податків.

Олександр Романовський, керівник Луганської обласної «Батьківщини».
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.