СБУ викрила на систематичних хабарях посадовця харківського вишу

20 сентября 2019, 17:33
Владелец страницы
0
9

Директора центру по роботі з іноземними студентами одного з провідних харківських вищих навчальних закладів викрила на отриманні систематичних хабарів Служба безпеки України.

Оперативники спецслужби встановили,  що посадовець організував протиправну схему вимагання та одержання  хабарів з іноземних студентів закладу. Зокрема, від студентки четвертого  курсу з північноафриканської країни, в якої  виникла академічна заборгованість, службовець вимагав тисячу доларів  США за «вирішення питання» та не відрахування з навчального закладу. До  протиправної діяльності службовець залучив посередника - громадянина  однієї з країн Близького Сходу.
У межах розпочатого кримінального  провадження співробітники СБУ задокументували одержання директором  центру першої половини неправомірної вигоди.
Після одержання другого  "траншу" в розмірі 500 доларів США правоохоронці затримали директора  центру та посередника в робочому кабінеті згідно зі  ст. 208  Кримінального процесуального кодексу України.
Наразі вирішується  питання щодо повідомлення затриманим підозри у вчиненні злочину,  передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання  неправомірної вигоди), та обрання судом запобіжних заходів.
Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.
 Операція з викриття хабарника проводилася спільно зі слідчими  Національної поліції під процесуальним керівництвом Харківської місцевої  прокуратури № 2.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.