Рівненська обласна лікарня отримала несподіваний подарунок від Старлайф

10 липня 2019, 00:04
Власник сторінки
0
56
Рівненська обласна лікарня отримала несподіваний подарунок від Старлайф

В рамках фестивалю "Місто щасливих дітей" Рівненська обласна лікарня отримала в подарунок від компанії Старлайф діатермокоагулятор який необхідний для проведення нейрохірургічних операцій.

Представники української компанії «СтарЛайф» передали лікарям івненської обласної лікарні діатермокоагулятор ARC 250 німецької фірми BOWA, який дуже необхідний для проведення нейрохірургічних операцій на головному мозку рівненських малюків. 

У Рівному багато небайдужих людей, які допомагають оновлювати обладнання лікарні там де поки немає можливості зробити це за бюджетний кошт. Цей внесок благодійників неоцінений.

— Благодійний фестиваль «Місто щасливий дітей» не тільки об’єднав хороших і дієвих людей, а й допоміг зібрати значну суму для оновлення обладнання. Про таку хорошу акцію дізнались і представники компанії «StarLife», запропонували долучитися і оплатити повністю покупку діатермокоагулятора, — розповів головний лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко.

Компанія «StarLife» є провідним посередником у сфері страхування та убезпечення життя та має офіси у багатьох містах України (в тому числі й у Рівному). «StarLife» взяла на себе всі витрати з придбання діатермокоагулятора. А це більше 215 тисяч гривень. 

— У нашій компанії є постійно діючий фонд, який наповнюється за рахунок внесків наших працівників і партнерів. Саме за рахунок закомульованих коштів ми маємо змогу допомагати різним лікувальним закладам по всій країні. Тому коли ми почули про благодійні заходи в Рівному, то вирішили, що неодмінно маємо долучитися, - розповів співвласник компанії «StarLife» Олександр Царук.

За словами завідувача ортопедо-травматологічного відділення обласної дитячої лікарні Ігоря Яковця, вже найближчим часом у Рівному розпочнуть проводити операції із застосуванням діатермокоагулятора.

Як розповіла керівник Благодійного Фонду "Скарбниця надії" Мар'яна Рева, в рамках благодійного свята «Рівне – місто щасливих дітей» вже зібрали майже 170 тисяч гривень.

Організатори проекту вирішили направити ці кошти для подальшого розвитку нейрохірургії у Рівненській обласній дитячій лікарні. Саме тому вирішили придбати сюди дуже необхідний комплекс обладнання для внутрішньочерепної нейроендоскопії Little Lotta виробництва Німецької кампанії Karl Storz.

Загальна вартість такого придбання 7068 євро, тобто майже 210 тисяч гривень. Збір коштів триває.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: благотворительность,благодійність,Рівне
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.