Cоціальні проекти Метекс Інвест

25 июня 2019, 12:08
Владелец страницы
Металлургия
0
19

Важливість виховання фахівців в галузі машинобудування та металургії

У травні 2019 року було розпочато співпрацю між ТОВ «Метекс Інвест» та Кропівницьким Інженерним коледжом ЦНТУ.
 Співробітниками товариства були підготовлені та відправлені до коледжу зразки инструментальних марок сталей різних форм та розмірів, які будуть використані викладачами та студентами у якості навчального матеріалу при проведенні лабораторних робіт з металознавства.

Реальне училище, нащадком якого є сучасний Інженерний коледж, було засновано в серпні 1870 року. У цьому навчальному закладі викладали та навчалися відомі у тогочасній Україні особистості: Віктор Григорович, Петро Ніщинський, Дем’ян Бідний та інші.Зараз коледж є базовим навчальним закладом для Центральноукраїнського національного технічного університету, який в свою чергу готує фахівців для багатьох галузей промисловості України та решти світу.


Знецінення технічної освіти призвело до ситуації, коли для роботодавцю стало дуже складно знайти молодих та амбітних фахівців у будь-якій техничній галузі, які б прийшли на зміну старшому поколінню, та своєю енергією та натиском зруйнували б старий радянський підхід то технічних проблем та їх рішень. Сприймаючи дану співпрацю як соціальний проект, колектив ТОВ «Метекс Інвест» готовий співпрацювати з будь-якими навчальними закладами України для забезпечення розвитку технічної та інженерної галузей нашої країни.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: металлургия,сталь,Металлург,навчання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.