Примусовий набір: на Донбасі знущаються над школярами і студентами

7 мая 2019, 10:42
Владелец страницы
Патріот
0
335
Примусовий набір: на Донбасі знущаються над школярами і студентами

Примусовий набір: на Донбасі знущаються над школярами і студентами

На окупованому Донбасі для школярів і студентів підготували шокуючий "сюрприз". Окупаційні влади висунули підліткам безглузді вимоги з приводу випускних іспитів та вступу у вищі навчальні заклади. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Для того, щоб отримати після закінчення школи атестат і здати випускні іспити, підліткам доведеться оформити паспорт "ЛНР" або "ДНР".

"Зокрема, в загальноосвітніх школах здавати випускні іспити для отримання "свідоцтва про середню освіту" мають право тільки учні, які оформили т. н. "паспорта громадянина "ДНР/ЛНР". Зареєструватися кандидатами на навчання у вищих і середніх навчальних професійно-технічних закладах дозволено тільки юнакам, які перебувають на військовому обліку", - повідомили в розвідці.

Також повідомляється, що в травні починається примусовий набір студентів на військові кафедри. Їх будуть навчати за програмою військової підготовки офіцерів запасу з наступним закликом на військову службу. Робиться це для того, щоб протягом двох років повністю укомплектувати сержантами підрозділи з'єднання і частин "1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ".

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: ДНР,ДНР новости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.