ЧИ ЗАХИСТИТЬ ДЕРЖАВА ЖУРНАЛІСТІВ?

15 апреля 2019, 20:14
Владелец страницы
Адвокат
0
42

8 квітня 2019 р. у Верховній раді зареєстрували Проект Закону №10205 про внесення змін до статті 345-1 Кримінального кодексу України щодо обставин, які обтяжують покарання.

Законопроект націлений на посилення захисту журналістів та їх сімей від погроз та насильства у зв’язку із здійсненням журналістами законної професійної діяльності.

Запропоновано внести зміни до 4 частини 345 статті Кримінального кодексу України і передбачити кримінальну відповідальність за погрозу вбивством, насильством, знищенням чи пошкодженням майна журналісту, його близьким родичам чи членам сім’ї, умисне заподіяння таким особам побоїв, легких, середньої тяжкості або тяжких тілесних ушкоджень у зв’язку із здійсненням цим журналістом законної професійної діяльності, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб або організованою групою.

Проектом передбачена відповідальність за вчинення таких дій позбавлення волі на строк від семи до чотирнадцяти років.

Отже, чекаємо на рішення щодо прийняття даного законопроекту!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Журналисты,законопроект,насилие
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.