На Броварщині громада с. Погреби увійшла до складу помісної Православної Церкви

5 февраля 2019, 14:36
Патріот
0
31

.


В суботу, 02.02.2019 року громада села Погреби виявила бажання увійти до складу помісної Православної Церкви України. Це перша громада на Броварщині, яка зробила цей крок, на своїй сторінці депутат Верховної Ради Павло Різаненко.

За цей рік це вже друга спроба громади заявити про своє волевиявлення, оскільки першого разу були деякі процедурні питання. У своєму рішенні парафіяни виявилися одностайними. У зборах взяли участь 390 людей, 388 проголосували ЗА.

Єдина проблема, з якою інколи стикаються громади по всій Україні, – небажання деяких настоятелів розділити та прийняти рішення парафіян. У таких випадках призначається новий душпастир.

Усього на території Броварського району діє 62 православні релігійні організації (церкви), з яких до УПЦ КП відносились лише 13 конфесійних громад, - розповідає нардеп.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.