ЗА СМЕРТЬ МАТЕРІ БАЛАКЛІЕЦЬ ОТРИМАЄ 300 000 грн. КОМПЕНСАЦІЇ

4 февраля 2019, 09:33
Владелец страницы
0
52

Київський районний суд м. Харкова задовольнив вимоги потерпілого.

Київський районний суд м. Харкова розглянув справу за позовом Полтавця Олександра до Міністерства оборони України, в/ч 1352, та Управління Служби Безпеки України в Харківській області, відповідно до якого Позивач просив стягнути солідарно з Міністерства оборони України та Військової частини А 1352 в рахунок відшкодування моральної шкоди спричиненої смертю матері 300 000 гривень.

 

Нагадаємо, в результаті вибухів боєприпасів в Балаклії 23.03.2017 приблизно о 12:30 в будинок матері Позивача, влучив снаряд, в результаті чого виникла пожежа.

В момент потрапляння снаряду потерпіла знаходилась в одній із кімнат будинку та отримала травми, в результаті осколкового поранення голови, після чого в тяжкому стані була доставлена в Балаклійську ЦРЛ з діагнозом - Гостра відкрита проникаюча тяжка черепно-мозкова травма.

Після проведеного лікування 25 квітня 2017 року в стаціонарі Балаклійської ЦРЛ в результаті набряку головного мозку потерпіла померла.

Із цією історією до Чугуївського офісу Мережі правового розвитку на початку 2018 року звернувся син померлої, який дізнався про офіс з мережі інтернет.

Адвокатами офісу було вивчено справу та складено від імені балаклійця позов до суду.

 В суді інтереси потерпілого представляли адвокати Чугуївського офісу#Мережі_правового_розвитку #Чугуївська_правозахисна_группа за підтримки Української Гельсінської Спілки з прав людини Світлана Кужелєва та Роман Лихачов.

01.02.2019 року Київський суд районний суд м. Харкова задовольнив вимоги Позивача.

 


 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.