Скажи мені, хто з тобою поруч, і я скажу, хто ти є.

30 января 2019, 10:25
Общественный деятель, меценат. Руководитель общественной организации "Нова дія".
0
13

Ми бачимо багато негативу проти Юлії Тимошенко. Проте хто є джерелом цього негативу? Боти в соцмережах, проплачені олігархами? Політичні невдахи, які самі нічого не представляють і критика сильного лідера для них - спосіб самовираження?

Діячі, які при нинішньому Президенті дорвалися "до корита" та не хочуть втрачати свій статус, незважаючи на очевидне погіршення загального суспільно-політичного стану в країні?

На з'їзді виступило багато людей, і кожен з них не тільки щиро бажає Україні добра, а і є авторитетом, який зробив немало для своєї країни. 
Юлія Тимошенко є визначною особистістю, яка довела свій професіоналізм. І те що вона, попри всі випробування та несправедливість, не втратила бажання служити Україні та українцям, викликає тільки повагу.

Я впевнений, що вона буде ефективним Президентом, і сподіваюсь, що українці 31 березня зроблять вірний вибір!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.