СВАВІЛЛЯ ВИНАХІДЛИВИХ ПІДПРИЄМЦІВ

15 января 2019, 15:54
0
69

Херсонська область

На території Херсонської області діє певне підприємство під умовним найменуванням «Ю.», яке займається підприємницькою діяльністю у сфері лісництва та лісозаготівлі.

Однак, уважна журналістка під псевдонімом «UA:Херсон»  при перевірці діяльності зазначеного підприємства помітила ознаки нечесної підприємницької практики, пов’язаної введенням в оману покупців.

 Так, від імені підприємства неодноразово укладались договори на поставку деревини, нібито, найвищої якості, за завищеними цінами. Однак, навіть не маючи наміру виконування взяті зобов’язання останнє зверталось до правоохоронних органів із заявами про, нібито, вимагання «відкатів». В той же час, правоохоронні органи, маючи на меті найкращі наміри та звичайно ж підвищити показники діяльності, починали фактично тероризувати установи, з якими винахідлива підприємиця укладала договори. Зазначений терор знаходив свій вияв як у проведенні обшуків, виїмок,  так і доходило навіть до затримання та тримання їх у мовах ІТТ.

Сьогодні дослідженні новин з мережі «Інтернет» я неодноразово зустрічала схожі публікації, де потерпілою стороно звичайно згадане вище підприємство, яке правоохоронні органи досі не бажають викривати - це і є приватне підприємство «ЮГАКВАТОРГ» на чолі з ЛАГЕРЄВОЮ Ганною Євгенівною.

Тому, при виборі постачальника будьте обережні!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.