Разом з командою Рубіжанського зонального партосередку

14 грудня 2018, 11:44
Власник сторінки
Громадський діяч, меценат, керівник ГО "Нова дія", голова Луганського обласного партосередку ВО "Батьківщина"
0
14

Разом з командою Рубіжанського зонального партосередку зустрілися з головою Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлією Тимошенко.

Разом з командою Рубіжанського зонального партосередку зустрілися з головою Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлією Тимошенко. 

Обговорили нагальну ситуацію в країні, проблеми Луганщини, перенесення виборів в ОТГ через воєнний стан, а також майбутню президентську кампанію. 

Також поговорили із народним депутатом Іваном Крульком, який нещодавно приїздив до Рубіжного. Він допомагає нам відновити справедливість – змусити владу дати в міські квартири центральне опалення та притягнути до відповідальності посадовців за провал програми децентралізації опалення.

Зробили фото на згадку.

В нас всіх єдина мета – розвинена Україна, сильна держава, де людина почуватиме себе щасливою. Продовжуємо працювати на перемогу. 

Програма «Новий Курс України» має бути втілена!
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.