Разом з командою Рубіжанського зонального партосередку

14 декабря 2018, 11:44
Владелец страницы
Громадський діяч, меценат, керівник ГО "Нова дія", голова Луганського обласного партосередку ВО "Батьківщина"
0
11

Разом з командою Рубіжанського зонального партосередку зустрілися з головою Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлією Тимошенко.

Разом з командою Рубіжанського зонального партосередку зустрілися з головою Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлією Тимошенко. 

Обговорили нагальну ситуацію в країні, проблеми Луганщини, перенесення виборів в ОТГ через воєнний стан, а також майбутню президентську кампанію. 

Також поговорили із народним депутатом Іваном Крульком, який нещодавно приїздив до Рубіжного. Він допомагає нам відновити справедливість – змусити владу дати в міські квартири центральне опалення та притягнути до відповідальності посадовців за провал програми децентралізації опалення.

Зробили фото на згадку.

В нас всіх єдина мета – розвинена Україна, сильна держава, де людина почуватиме себе щасливою. Продовжуємо працювати на перемогу. 

Програма «Новий Курс України» має бути втілена!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.