Схоже, Президент не розуміє, що відбувалось в країні чотири роки назад

10 декабря 2018, 10:57
Громадський діяч, меценат, керівник ГО "Нова дія", голова Луганського обласного партосередку ВО "Батьківщина"
0
349
Схоже, Президент не розуміє, що відбувалось в країні чотири роки назад

Мене, як і багатьох інших, неприємно здивувала заява Президента Порошенка: «У 2014 році ми і близько не мали такого рівня патріотизму у ЗСУ. Це сталося завдяки нашим зусиллям для розбудови армії».

Пане Президенте, я бачив тих, хто у 2014 році став на захист України, і це були справжні патріоти. Ми разом будували перші блокпости на Луганщині. Ми разом йшли до звільнення міст. Зазначу, що ці люди проявили героїчну самовіддачу.

Своєю заявою, пане Порошенку, ви образили добровольців, військових, офіцерів Збройних Сил України, які в самі перші дні війни з Росією, маючи фактично нульове забезпечення, тримаючись лише на підтримці волонтерів та відповідальних посадовців місцевої влади, зупинили просування ворога на Донбасі.

Ви також образили пам’ять загиблих українців, які в 2014 році пішли захищати свою державу, образили батьків, які втратили на війни своїх дітей.

На мою думку, ви, як чинний головнокомандувач, мали би публічно вибачитись за свої слова…

Також хочеться нагадати, що не тільки «ваша», як ви висловились, заслуга в тому, що зараз армія стала сильніша. Це, перш за все, заслуга українського народу, який віддає частину своєї зарплатні армії. Це також заслуга міжнародних організацій, урядів держав, які надали підтримку Україні. І, безумовно, це заслуга волонтерів та громадських організацій, які не рідко робили для військових те, чого не робила держава.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.