Хто «кришує» Гліба Липського — «темну конячку» контрабанди в Україні?

19 листопада 2018, 20:14
Власник сторінки
Журналист
0
316

Цей підпільний мільйонер — співорганізатор схеми контрабанди цигарок з РФ до Республіки Польща

Однією з найбільш гострих проблем в Україні та одночасно складовою загальнодержавної корупційної системи, якою просякнуті всі державні інститути влади, є контрабанда. Не зважаючи на декриміналізацію так званої «товарної контрабанди», в Україну або транзитом через Україну з інших держав, зокрема з території держави-агресора РФ незаконно ввозяться мільйони тон підакцизних товарів, товарів подвійного призначення тощо. Причому робиться це на шкоду державному бюджету без розмитнення, що приносить величезне благо окремим групам та особам з числа правоохоронних органів і злочинних угруповань, а також так званих «звичайних громадян».

Контрабанда. Можна годинами розмірковувати, хто найбільше сприяє цьому ганебному для нашої економіки явищу: прикордонник, митник, співробітник органів державної безпеки, поліцейський, народний депутат чи сам контрабандист, однак без осіб-організаторів каналів контрабанди, які мають на меті отримання незаконних прибутків у особливо великих розмірах, воно б «технічно» не існувало.

З достовірних джерел журналістам стали відомі подробиці міжнародних злочинних схем організованих київським підприємцем, такою собі «скромною» конячкою контрабандного бізнесу…

 

Знайомтесь: Липський Гліб Олександрович звичайна людина, люблячий батько та сім’янин, формально приватний підприємець, у «вузьких колах» відомий як один з співорганізаторів схеми контрабанди цигарок з РФ до Республіки Польща транзитом через Україну.

Якщо подивитися поверхово, то Гліб Олександрович видається чесним приватним підприємцем, одним з тих, на якому тримається вся економіка нашої держави. Водночас, насправді, на ньому лише формально рахуються суб’єкти господарювання (ТОВ «Інтерком Трейд», ТОВ «Айвіел», ТОВ «Сямень Сіті Груп», ТОВ «Сіна Консалтинг»), які протягом 2017-2018 років демонструють нульову господарську діяльність, а його дружина Липська (Сергієнко) Катерина Юріївна взагалі не працює з 2013-го.

При цьому, за відсутності батьків у Катерини Юріївни (і спадку від них), та одного батька-пенсіонера у Гліба Липського за нульових прибутків у подружжя, у 2018 році пані Липська придбала двокімнатну квартирі в елітному будинку по вул. Мельникова, 83-Д (дивіться на фото)

А ще з’явився елітний позашляховик марки Mercedes GL (на фото нижче).

Крім того, подружжя майже щомісяця виїжджає на відпочинок за кордон та живе дійсно розкішним життям для людей категорії «без доходів»!(?).

Також відомо, що незважаючи на те, що кожен виїзд Гліба Олександровича контролюється Державною міграційною службою України (ДМСУ) та Державною прикордонною службою України (ДПСУ), йому вдається відмивати брудні кошти через офшорні компанії Кіпру, які зареєстровані на дружину.

Хочеться, щоб компетентні органи звертали увагу не лише на «перевертнів у погонах», а й на таких звичайних підприємців, таких як Липський Гліб, без яких схеми і хабарі неможливі.

Ми і далі будемо з’ясовувати, хто і як «кришує» підпільного мільйонера Липського і як Польща терпить таке неподобство!

Джерело

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.