РНБО доб'ється від Заходу визнання Голодомору геноцидом

06 листопада 2018, 10:47
Власник сторінки
0
40

Жорстоке двадцяте століття залишило після себе велику кількість невирішених питань та суперечностей.

Жорстоке двадцяте століття залишило після себе велику кількість невирішених питань та суперечностей. Немає сумнівів, що для українців та України найвідчутнішим та найболючішим з них є Голодомор 1932-1933 років. За різними оцінками масовий голод, який охопив всю територію Української РСР в той період часу, забрав життя від двох до десяти мільйонів українців. Людоїдська система постачання та розподілу, а також конфіскація всіх продуктів харчування були нормою в ті важкі часи, однак, на думку багатьох вітчизняних та іноземних істориків, ця трагедія є нічим іншім як умисним вбивством мільйонів етнічних українців. Ні для кого не таємниця, що ось вже п'ятнадцять років тема голодомору активно обговорюється, винуватці знайдені і багато держав вже визнали факт злочинів радянського режиму на законодавчому рівні. Але на цьому наші політики зупинятися не планують і розраховують на те, що весь цивілізований світ визнає Голодомор геноцидом українців.

Плани щодо досягнення цієї мети обговорювалися в РНБО 28 вересня і, судячи з усього, було прийняте рішення просувати тему Геноциду будь-якими наявними способами. В протокольному рішенні наради міністерствам та відомствам було поставлене наступне завдання: розробити і реалізувати до Дня пам'яті жертв голодоморів інформаційну кампанію, яка покаже світу, що українців в 1932-1933 роках вбивали усвідомлено та цілеспрямовано. Як і сьогодні, проти нашій нації тоді велася безкомпромісна війна на знищення.

Як ми бачимо, загальний контроль буде здійснювати СБУ, яка має всі сили і засоби для ведення інформаційно-психологічної війни. Не залишаться в стороні й Міністерство оборони, Міністерство інформаційній політики і навіть Міністерство культури. Відомство Клімкіна розкручуватиме цю тему на міжнародній арені. Лишається сподіватися, що вищевказані міністерства зможуть підготувати переконливі матеріали, які стануть вагомим вантажем на шальках терезів визнання Голодомору актом геноциду українців.

За останні десять років лише дві країни дали правову оцінку тим подіям. Йдеться про резолюцію Сенату США від 03.10.2018 р. та резолюцію Асамблеї Республіки (Португалія) від 03.03.2017 р. В обох випадках голод 1932-1933 рр. був визнаний геноцидом українців. Радує, що державні структури під час повномасштабної агресії з боку РФ готують та проводять наступальні інформаційно-психологічні кампанії. Адже, як відомо, найкращій захист - це напад. І міжнародне визнання злочинів СРСР відправить в глибокий нокаут Росію - його наступницю.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.