Пенсійна пастка Порошенка

12 вересня 2018, 14:53
Власник сторінки
0
61
Пенсійна пастка Порошенка

ВР намагається прийняти закон про приватні пенсійні фонди та підвищення податку з заробітної плати на 2-7%

У дивну гру грає БПП. З екранів клянуть агресора, а у ВР тягнуть законопроект, що нічим не поступаєтся підвищенню пенсійного віку в Росії. Минулого тижня цей законопроект в черговий раз був включений до порядку денного засідання ВР.
Чи хтось знає, що зі сторони реформаційний проект №6677 про накопичувальні пенсії, насправді є черговим обкраданням українців і величезним ризиком залишити нас без пенсій взагалі?
Чи хтось побачив за яскравою обгорткою з назвою "впровадження ефективної накопичувальної системи" те, що така система передбачає підвищення податка починаючи від 2%, а згодом - до 7% на нашу зарплату???
При чому гроші ці зараховуватимуться на користь приватних пенсійних фондів, які фактично виконуватимуть функції Пенсійного фонду. І от аж ніяк не на інвестиції в українську економіку.
А приймати участь у цій системі зобов'яжуть молодь, яка не досягла 35-річного віку, себто, хай категорія українців, яка зараз має найбільше безробіття, найгірший рівень якості життя та найменші доходи, платить податків зверху ще 7%, які підтримають бізнес приватних пенсійних фондів. Чудово.

Шах і Мат, Путіне. Наша пенсійна реформа крутіша
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: законопроект,Пенсійний фонд,пенсія,податки,пенсійна реформа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.