Як «вбивство» Бабченка пов'язане із катастрофою MH17

04 червня 2018, 14:36
Власник сторінки
0
419
Як «вбивство» Бабченка пов язане із катастрофою MH17

Схоже на те, що світ серйозно сприйняв «спецоперацію» СБУ. Проте відтепер до наших слів ставлення буде скептичне. Все, як у старому анекдоті: виделки знайшлися, а осад залишився.

За скандалом, що розпалився у зв’язку зі «смертю» та «воскресінням» Бабченка повз увагу пройшли кілька заяв, пов’язаних із старою трагедією – катастрофою Боїнга MH17.

Так, у російських ЗМІ активно тиражуються 2 новини. Перша із заголовками на кшталт: «Малайзія зняла провину за збиття Боїнга з Росії». Друга – «Нідерланди заявили про можливість звинувачення України у падінні Боїнгу».

Звісно стиль роботи російських ЗМІ відомий давно – це перекручування та перебільшення фактів. Проте цього разу частка правди є у кожній з цих новин.

31 травня міністр транспорту Малайзії Ентоні Лока даючи інтерв’ю виданню ChannelNews Asia, висловив свої сумніви щодо чергових проміжних висновків, оприлюднених JIT (Об’єднана слідча група) 24 травня. Позицію Малайзії він окреслив досить розпливчасто: «Об’єднана слідча група не надала незаперечних доказів причетності РФ до катастрофі, на підставі яких її можна було б звинуватити. Не можна просто так показати пальцем на Росію». Міністр уточнив, що вони продовжують приділяти пильну увагу цій справі, та будуть діяти з огляду на дипломатичні відносини.

Сьогодні Міністр закордонних справ Нідерландів  Стеф Блок у ході дебатів у палаті представників парламенту Нідерландів констатував, що хоча наразі немає достатніх підстав для включення України до списку винуватців катастрофи Боїнгу, проте така можливість є. «Я нічого не виключаю» - повідомив Блок.

Такі заяви дають підстави замислитися, адже ще кілька днів тому, звинувачення міжнародними слідчими  Росії у катастрофі здавалися остаточними. Отже, робимо висновок: очевидно, розслідування триватиме і далі.

Не хотілося б, аби було так, проте ці дві заяви офіційних осіб держав з’явилися саме на хвилі скандалу із «вбивством» Бабченка, який обурив світові ЗМІ та міжнародні організації, і показав Україну з неприємного боку. Схоже на те, що світ серйозно сприйняв «спецоперацію» СБУ. Очевидно, що малазійські та нідерландські заяви – це ще не привід вважати Україну винною, адже ми однозначно маємо відповідь на ці звинувачення. Проте відтепер до наших слів ставлення буде скептичне. Все, як у старому анекдоті: виделки знайшлися, а осад залишився.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: недоверие,доказательства,розслідування,Крушение Боинга 777,Аркадий Бабченко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.