НОВА ЗАГРОЗА ДЛЯ УКРАЇНИ – СЕПАРАТИСТИ ГОТУЮТЬСЯ ДО РІШУЧИХ ДІЙ

26 мая 2018, 15:52
Владелец страницы
0
201
НОВА ЗАГРОЗА ДЛЯ УКРАЇНИ – СЕПАРАТИСТИ ГОТУЮТЬСЯ ДО РІШУЧИХ ДІЙ

НОВА ЗАГРОЗА ДЛЯ УКРАЇНИ – СЕПАРАТИСТИ ГОТУЮТЬСЯ ДО РІШУЧИХ ДІЙ

Під керівництвом окупантів на території ОРДЛО сепаратисти проводять різноманітні заходи с підготовки до атакуючих дій. Так, нещодавно, лідер бойовиків Пасєчнік розповів телебаченню про спільні навчання так званих «МГБ та МВД ЛНР» разом с незаконними військовими формуваннями сепаратистів. Терористи зробили заяву що в навчаннях приймало участь близько 10 тисяч бойовиків.

Згідно інформації з деяких джерел, у стані підвищеної боєздатності у тимчасово окупованій частині Луганської області знаходиться приблизно 30-40 тисяч військовослужбовців та окупаційних військ країни-агресора. Дивлячись на агресивну політику сепаратистів можна припустити, що бойовики готуються до рішучих наступальних дій за підтримкою регулярних військових частин Росії, адже до Чемпіонату Світу з футболу залишається все менше часу, а активна підготовка свідчить про агресивні наміри окупантів.

Видео - https://youtu.be/FxAeDsQnZWI

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.