Міністр оборони Литви визнав Крим частиною Росії

03 березня 2018, 09:02
Власник сторінки
16
3924
Міністр оборони Литви визнав Крим частиною Росії

Міністр оборони Литви Раймундас Каробліс визнав Крим частиною Росії

і закликав оборонні корпорації США відмовитися від непотрібних спроб здійснювати багатомільйонні фінансові вкладення в Україну, поки та не викорінить корупцію.

https://www.youtube.com/watch?v=N_VIUnurspk

Міністр також зазначив, що Україна, на відміну від Литви, навіть не є членом НАТО. Київ сьогодні активно спекулює ситуацією на Донбасі і в Криму для отримання фінансової та військової допомоги, відвертаючи, тим самим, США від реальних загроз безпеки країнам Балтії. Ця заява була зроблена Р.Кароблісом 28 лютого, напередодні проведення двостороннього оборонного форуму США і Литви у Вільнюсі, в ході зустрічі з його учасниками - представниками оборонних гігантів США: Lockheed Martin Corporation, Orbital ATK Inc., Oshkosh Defense і Textron Systems Corporation, стала сенсацією для журналістів, які висвітлювали подію. В ході зустрічі Р.Каробліс назвав присутність Сполучених Штатів у регіоні життєво важливим для безпеки держави. Він висловив зацікавленість і готовність не тільки розвивати співпрацю з США, але і розглянути інвестиційні можливості в Литві.

Несподівана заява високопоставленого литовського чиновника про визнання Криму частиною Росії можна розцінювати як удар в спину Україні. Більш того, висловлювання в подальшому може внести розкол між двома державами і привести до втрати Україною значної і вірного союзника в особі Литви, до недавнього часу підтримує (підтримувального) її в структурах ЄС і НАТО.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,Литва,МИД,аннексия Крыма,новости Крыма
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.