Справа з 6,5 кг вибухівки у якій затримано мукачівців - ниточки ведуть до Балоги

18 ноября 2017, 17:07
Владелец страницы
0
844
Справа з 6,5 кг вибухівки у якій затримано мукачівців - ниточки ведуть до Балоги
Євген Гончаренко затриманий у Києві

Днями у Києві відбулося гучне затримання двох молодаків у яких в багажнику автомобіля знайшли 6,5 кг вибухівки на основі гексогену, яка за потужністю перевищує тротил.

Відразу ж у цей день на свої сторінці у Facebook Віктор Балога прокоментував цю справу! Також не проігнорував закидів у свій бік Народний Депутат Михайло Ланьо, мовляв «на злодію шапка горить.»


Саме так і підтверджується стурбованість Віктора Балоги цією справою, адже з обвинуваченими «нитки» ведуть саме до Балоги і це не дивно чому Віктор Балога відразу ж почав із закидів у інший бік, щоб відвести від себе увагу і вийти чистим! 


На фото молодший син Віктора Балоги - Павло із затриманим Євгеном Гончаренко!

Не дивно що саме цих молодиків бачили на площі біля ВР, де вони порушували порядок! Саме у інтересах Віктора Балоги є розхитування цього протесту, тому що він не зміг домовитися про вплив на Закарпатті через Міхеїля Саакашвілі. Також не одноразово Віктор Балога у ефірах різних телеканалів різко критикував діяльність Саакашвілі! Тому, що саме готував Балога того вечора у Києві, дуже цікаво! 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Балога,майдан,кримінал,Михаил Саакашвили
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.