ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ПРОЕКТ ДЕРЖБЮДЖЕТУ-2018

30 жовтня 2017, 15:53
Власник сторінки
соціальний експерт
4
238

Коротка характеристика нелюдського проекту держбюджету 2018

Цей проект державного бюджету – не для людей!

Це – бюджет поліцейсько-чиновницької держави.

1.    Закладено збільшення видатків на силовиків (МВС, ГПУ, СБУ) на 19 мільярдів грн. При цьому освітянам і медикам зберегли ті ж самі жалюгідні зарплати.

2.    Збільшення видатків на утримання влади по всіх відомствах. На утримання Президента видатки складають 965 мільйонів гривень, а на всіх важкохворих (в т.ч. онкохворих) – 389 мільйонів.

Ц Це– бюджет банкрутства. Уперше за 26 років державний борг майже зрівнявся з валовим внутрішнім продуктом. Це є фактично банкрутством держави. Наступного року Державний борг планують збільшити ще на 5 мільярдів. Це пряма загроза національній безпеці України, злочин, за який треба судити.

Це – бюджет корупції. На сумнозвісний проект «Стіна», по якому вже розкрадено сотні мільйонів гривень, а НАБУ відкрило відповідне кримінальне провадження, уряд пропонує виділити ще 200 млн гривень. Це – стільки же, скільки закладається на житло для прикордонників та бійців Нацгвардії.

Це – бюджет розтринькування державного майна. Уряд хоче на власний розсуд визначати, які об’єкти виставляти на приватизацію – без участі парламенту. Закладено 22,5 млрд гривень надходжень від приватизації, хоча реальне виконання планів за цією статтею останні роки не перевищує 8%. При цьому видатки на ФДМУ зростуть майже вдвічі – приблизно на 300 млн гривень.

Це – бюджет відвертої брехні. Закладено інфляцію 7%, в реальності буде не менше 12% (уряд закладає прогноз по долару 31 гривня, а це вже 12% інфляції).

Це – бюджет злиднів.  Прожитковий мінімум закладається 1700 грн, а мінімальна пенсія – 1373 грн.! Видатки по субсидіях на ЖКП закладаються у сумі 55 млрд гривень, що на 6,2 млрд гривень менше, ніж в поточному році. З урахуванням боргів 2017 року на субсидії потрібно не менше 75 млрд грн. При цьому, немає жодного проекту з енергоефективності.

Це – бюджет «тіні» та офшорів. Немає жодної норми, яка дозволить вивести доходи (зменшення податкового тягаря для малого та середнього бізнесу) з «тіні» або боротися з виводом грошей у офшори.

Це – бюджет смерті та невігластва. Обсяг недофінансування за освітньою субвенцією – 13,3 млрд грн, за медичною – 7 млрд грн.

Це – бюджет знищення місцевих громад. На місцеві бюджети перекладаються додаткові витрати – без додаткових субвенцій чи баз доходу. Наприклад, перекладено фінансування 426 державних коледжів та технікумів. 25 ОТГ взагалі не передбачені в проекту держбюджету.

Це – бюджет знищення аграрної сфери. Сумарні витрати на підтримку АПК у 2018 році (7,3 млрд грн) в 3-3,5 рази менше, ніж аграрії отримували по спецрежиму відшкодування ПДВ до 2017 року.

 

ПРОПОЗИЦІЇ «БАТЬКІВЩИНИ» - АЛЬТЕРНАТИВНИЙ  урядовому Держбюджету-2018

Зупинити пограбування країни олігархами:

1.    Ухвалити закони «Батьківщини» про деофшоризацію, що забезпечить 83 млрд гривень додаткових надходжень в 2018 році.

2.    Ввести мораторій на продаж державних та комунальних підприємств, доки йде війна.

3.    Внормувати видобуток бурштину – додаткові 5,2 млрд гривень.

4.    Врахувати в ДБУ-2018 10 млрд гривень від конфіскації майна у корупціонерів.

 

Захистити українців від пограбування:

5.    Скасувати поточні тарифи на газ та ЖКП та населення та перерахувати їх у відповідності до реальної вартості українського газу. Це зменшить тарифи втричі.

 

6.    Встановити прожитковий мінімум у 2 рази більший ніж пропонує уряд:

·       з 1 січня 2018 року - 3605 гривень,

·       з 1 квітня – 3706 гривень,

·       з 1 липня – 3722 гривень,

·       з 1 жовтня - 3872 гривень.

 

7.    Встановити у 2017 році мінімальну заробітну плату на 50% більшу ніж, пропонує уряд:

·       з 1 січня - 4041 гривень,

·       з 1 квітня – 4155 гривні,

·       з 1 липня – 4173 гривень,

·       з 1 жовтня – 4316 гривень.

8.    Врахувати 22,1 млрд гривень надходжень ПДФО та ЄСВ внаслідок збільшення мінімальної зарплати.

9.    Повернути всі соціальні норми, що були відмінені геноцидними змінами до пенсійного законодавства.

 

Стабілізувати економіку:

 

1.    Легалізувати економіку, що дасть до бюджету понад 136 млрд гривень додаткових надходжень.

2.    Збільшити ставку оподаткування дивідендів по акціях та корпоративним правах – + 7,6 млрд гривень.

3.    Заборонити збільшення державного боргу понад 60% від ВВП.

4.    Зменшити видатки на органи влади.

5. Повернутись до реальної децентралізації – прямі відносини між місцевими бюджетами та держбюджетом.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: альтернатива,Порошенко,ВО «Батьківщина»,Гройсман,корупція та шахрайство,держбюджет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.