СБУ здався охоронець російського командування на Донбасі

25 сентября 2017, 10:58
0
25

Українській спецслужбі здався бойовик терористичної організації "ДНР", який був задіяний в охороні російського військового командування на окупованих територіях Донецької області

Зловмисник приєднався до терористів ще у 2014 році.

"У складі бандугруповань він охороняв військові об’єкти, зокрема "генеральний штаб" бойовиків і представників російського командування. Ставши свідком пограбування місцевого населення, знущань з боку російських військових, він вирішив покинути лави бойовиків", - йдеться у повідомленні.

Після цього, побоюючись кримінальної відповідальності зловмисник переховувався у родичів, але згодом вирішив здатися українській владі, щоби скористатися програмою амністії. 

"Бойовик звернувся до правоохоронних органів та повідомив про свою участь у складі бандугруповання. Обставини вчиненого чоловіком правопорушення перевіряються у рамках кримінального провадження. Наразі колишній бойовик знаходиться вдома зі своєю родиною та очікує на передбачене законодавством України звільнення від кримінальної відповідальності", - зазначають в СБУ.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.