Національний корпус закликав українців бойкотувати російський бізнес

26 липня 2017, 15:38
Власник сторінки
1
571
Національний корпус закликав українців бойкотувати російський бізнес

В «Інтерфакс» відбулась прес-конференція за участю активістів і керівників патріотичних об’єднань, під час якої було анонсовано рух щодо боротьби із засиллям російського бізнесу та капіталу на територ

Зокрема, спікер партії «Національний корпус» http://nationalcorps.org/ Олександр Алфьоров, відкриваючи прес-конференцію, зазначив, що на 4-му році війни Росії проти України накопичилось дуже багато важливих питань, які ігнорує влада, та які потребують негайного вирішення. І одне з найкричущих та ганебних явищ – це саме засилля представництв, суб’єктів та інших форм власності російського бізнес капіталу, що продовжує спокійно вести в Україні свою діяльність, викачує з українців гроші, які потім використовує для фінансування терористів на Донбасі. Тому за ініціативи Національного корпусу була започаткована довгострокова акція «Чорні списки», для збору інформації та координації зусиль в боротьбі з ворожою економічною агресією. Наразі у Facebook вже працює спільнота-сторінка https://www.facebook.com/nkblacklist/?fref=ts, де кожен може прийняти участь в обговоренні, надати інформацію та поділитись власними думками з цього приводу.

Спікер Національного корпусу підкреслив, що вся інформація, яку будуть надавати активісти, проходитиме ретельну перевірку. «Ми не допустимо зведення особистих рахунків, чи використання патріотів для витіснення якогось бізнесу, щоб потім зайняти вільне місце», - наголосив Олександр Алфьоров.

До ініціативи Національного корпусу у боротьбі з російським бізнесом в Україні вже приєднались, або готові приєднатись низка патріотичних організацій - ВО «Свобода», «Правий сектор» та інші. Так присутній на заході народний депутат Андрій Іллєнко закликав усіх небайдужих патріотів активніше долучатись до цього руху.

«Ми анонсуємо масштабну акцію по блокуванню діяльності російського бізнесу, активна фаза якої розпочнеться з вересня місяця, і закликаємо усіх патріотично налаштованих громадян приєднуватись до наших заходів. Це ненормально, коли на 4-му році війни безліч російських підприємств та фірм із власниками-росіянами, спокійно себе почувають в Україні, та продовжують вести свою підривну діяльність. Безумовно, українська влада на цьому наживається, але ми таке терпіти не будемо. В нас є низка інструментів та методів для ефективної боротьби. По-перше, це бойкот послуг і товарів підприємств, тісно пов’язаних із російським капіталом, про що ми будемо активно інформувати населення. По-друге, це фізичне блокування суб’єктів і об’єктів російського бізнесу, так як це було у випадку із Сбербанком Росії. Фізичне блокування вже довело свою ефективність, той же Сбербанк вже згортає свої представництва в Україні. По-третє, користуючись повноваженнями народних депутатів, ми разом з однодумцями підготували законопроекти, які мають унеможливити, або максимально ускладнити роботу російського бізнесу в Україні. Сподіваємось, що ці законопроекти пройдуть у ВР цього скликання, або доведеться приймати їх вже наступним складом парламенту. В будь-якому разі Україна має вводити найжорсткіші санкції проти російського бізнесу, щоб нас не звинувачували у подвійній грі, коли весь цивілізований світ долучився до санкцій проти Росії», - підкреслив свободівець.

Також слово мав позафракційний депутат Верховної Ради Олег Петренко:

«Без боротьби нічого в цьому напрямку не зрушиться, потрібні тільки рішучі, прямі дії – лише тоді влада щось буде робити. Тому ми анонсуємо активну фазу боротьби з вересня 2017 року, і закликаємо всіх долучатись до наших ініціатив. Акції патріотів щодо Сбербанку Росії довели, що активна позиція та пряме блокування дають свої результати - цей банк йде з фінансового ринку країни. Окремо хочу наголосити, що «Чорні списки» - це не якась книга для полювання на відьом. Це, перш за все, концентрація та координація зусиль, обмін думками та інформацією. Тому ми не допустимо зловживань, а будемо діяти зважено й відповідально. Всі документи та свідчення будуть ретельно перевірятись - ми хочемо, щоб це була всеукраїнська ініціатива, де кожен може внести свої пропозиції, ідеї, і де по кожному випадку приймалося б оптимальне рішення», – зазначив народний депутат.

Останнім серед виступаючих був депутат Київради Володимир Назаренко.

Він зазначив, що хоча влада у більшості своїй пішла на канікули, але патріоти продовжують працювати.

«Як депутат Київської міської ради, хочу розказати, які заходи щодо боротьби із російським бізнесом вже ініційовані та застосовуються в столиці. Так, більшістю голосів Київрада рекомендувала всім підприємствам  - комунальним, державним та іншої форми власності уникати будь-яких фінансових та господарських стосунків із представниками російського бізнесу. У межах власних повноважень ми застосовуємо такі важелі впливу, як відмова у договорі оренди, блокування дозвільних правта інші. Попри сам ганебний факт присутності російського бізнесу в Україні, підприємства з російським капіталом, зазвичай, діють нахабно та зухвало - порушують санітарні норми, нешанобливо ставляться до клієнтів-патріотів та української мови. Нажаль мушу констатувати, що десь 20% киян не бачать проблеми у тому, щоб купувати російські товари, користуватись послугами російських фірм. Але в наших силах завадити їм почувати себе в Україні як вдома, і створити їм повну обструкцію», - підсумував Володимир Назаренко.

Отже, акція боротьби із російським бізнесом і російським капіталом анонсована, а вересень місяць обіцяє бути гарячим. Зі свого боку ми будемо слідкувати за новинами, та вчасно інформувати наших читачів.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: ВО Свобода,бойкот,патріоти,російська економіка,чорний список
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.