Великі втрати бойовиків: окупаційна влада приховує реальну кількість загиблих

13 червня 2017, 19:37
Власник сторінки
1
258

Всі операції ЗСУ поблизу Бахмутської траси не суперечать Мінським домовленостям, оскільки територія, на якій проходять військові дії, згідно з цими домовленостями має перебувати під контролем України.

Протягом останнього тижня бойовики так званої "ЛНР" зазнали великих втрат у живій силі і техніці.

Як повідомлялося раніше, за інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", втрати бойовиків складають близько 25 чоловік, з яких 11 убитих.

Прихильники "руського миру" у соцмережах повідомляють, що українській армії лише за один день вдалося ліквідувати більше десяти бойовиків.

Поховали братика, а завтра ще буде похорон. Тільки за одну добу 10 двохсотих. Будь проклята ця війна, - написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook бойовик Дмитро Огнєєв.

Зокрема, повідомляється про загибель бойовика Олександра Симонова, громадянина РФ. Уродженець м.Челябінськ (РФ) Олександр Симонов на псевдо "202" воював на Сході України на боці бойовиків з перших днів війни. О. Симонов був ліквідований поблизу с. Жолобок.

5 червня у соціальних мережах бойовики повідомили про загибель свого поплічника Дениса Спіцина. Учасник НЗФ, громадянин РФ, уродженець м. Смоленськ Д. Спіцин на псевдо "Кош" був ліквідований бійцями ЗСУ під час бойових дій поблизу с. Жолобок.

5 червня в районі смт. Донецький Луганської області був ліквідований Андрій Казаков, 11.05.1980 р.н., уродженець м.Твер (РФ), на псевдо "Трасер".

У зоні проведення антитерористичної операції бійцями ЗСУ була ліквідована снайпер бойовиків на псевдо "Іволга", уродженка м. Макіївка Донецької області.

5 червня прихильники "руського миру" у соціальних мережах повідомили про загибель бойовика "ЛНР" на псевдо "Янек".

7 червня під час бойових дій у районі населеного пункту Жолобок українським військовим вдалося ліквідувати бойовика Олексія Зонова на псевдо "Зона", громадянина Російської Федерації, уродженця м. Єкатеринбург. На транспортування тіла загиблого бойовика і його поховання у себе на батьківщині його поплічники збирають "с миру по нитке". Так званий "Союз добровольців Донбасу", у лавах якого перебував ліквідований бойовик, відмовив у наданні матеріальної допомоги.

В цей же день був ліквідований ще один бойовик так званої "ЛНР" Дмитро Разуваєв, на псевдо "Немо".

Громадянин РФ Олександр Зузько на псевдо "Кропива" прибув на окупований Донбас з Курська. Найманця також ліквідували минулого тижня.

Нагадаю, росіянин Олександр Рогаткін на своїй сторінці в соцмережі раніше повідомив про загибель Володимира Цвяха на псевдо "Комбат". Цвях був відомий, як ватажок бойовиків батальйону "Хуліган".

Варто зазначити, що у соціальних мережах бойовики підтвердили, що внаслідок контрнаступу ЗСУ на Бахмутці 7 червня втратили трьох бойовиків убитими, 2 поранених і одного полоненого.

7 червня бойовики Журавський Сергій, 1981 р.н. і Якушин Сергій, які отримали поранення в районі с. Жолобок були госпіталізовані в лікарню тимчасово окупованого м. Кіровськ.

Примітно, що прес-служба "народної міліції ЛНР", незважаючи на оприлюднені факти ліквідації бойовиків, заявила лише про трьох "військовослужбовців ЛНР", які отримали поранення в результаті бойових дій в районі с. Жолобок.

Всі операції ЗСУ поблизу Бахмутської траси не суперечать Мінським домовленостям, оскільки територія, на якій проходять військові дії, згідно з цими домовленостями має перебувати під контролем України.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.