КОРУПЦІЯ І ПОЛІТИКА НА ПОЛТАВЩИНІ

26 мая 2017, 13:31
Владелец страницы
0
24
КОРУПЦІЯ І ПОЛІТИКА НА ПОЛТАВЩИНІ

Фінансування Соціал-демократичної партії Сергія Капліна на Полтавщині здійснювалося за рахунок в крадених на ліках у соціально незахищених полтавців і в першу чергу пенсіонерів

Вчора під час передачі хабара офіцеру Нацполіції за сприяння в отриманні ліцензії на продаж наркомістимих медпрепаратів затримано в.о. директора КП "Полтавафарм", депутат Полтавської обласної ради від СДП Сергія Капліна - Валерія Прядка та його заступника. Наразі затриманим військовою прокуратурою вручаються підозри і буде обиратися запобіжний захід. За моєю інформацією військова прокуратура проситиме суд арештувати корупціонерів Прядка та його подільника з правом внесення грошової застави. Сподіваюся, що розмір застави буде не менше 40 мільйонів гривен які ці корупціонери-каплінці вивели з КП "Полтавафарм" лише минулого року. Зараз народний депутат Сергій Каплін здійснює політичний тиск на правоохоронні органи, заявляє про викрадення Прядка і якісь політичні переслідування. Головна мета Капліна будь якими методами відмазати свого подільника Прядка бо той може дати покази на нього самого адже ні для кого в Полтаві не таємниця, що грошима з КП "Полтавафарм" фінансувалася СДП Капліна. Вимагаю від голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького негайно відсторонити від виконання обов'язків директора КП "Полтавафарм" Валерія Прядка!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: РПЛ,Ігор Мосійчук,Полтавщина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.