ВІННИЦЬКА ВЛАДА ПРОТИ МАРШУ ПЕНСІОНЕРІВ ЗАДІЯЛА ПРОФАШИСТСЬКИХ ТІТУШОК!

26 квітня 2017, 16:25
Власник сторінки
0
143
ВІННИЦЬКА ВЛАДА ПРОТИ МАРШУ ПЕНСІОНЕРІВ ЗАДІЯЛА ПРОФАШИСТСЬКИХ ТІТУШОК!
Мітинг-віче Маршу пенсіонерів у Вінниці перед Вінницькою міською Радою

24 квітня 2017 у Вінниці відбувся Марш пенсіонерів під гаслом «Влада здирає останню сорочку!». Його організували місцевий осередок Партії пенсіонерів України та Вінницька громадська організація «Голос народу». Учасників з самого початку на музейній площі зібралось біля 700. Вони пройшли ходою від краєзнавчого музею до міськвиконкому (куди дійшло із 400), а потім із 200 – до обласної Ради. Під стінами обох владних структур були проведені мітинги-віче із виступами місцевих активістів, котрі виголошували добре відомі усім факти про скрутне становище пенсіонерів, зависокі тарифи та свої вимоги до влади.

   Однією із таких вимог була націоналізація видобутку газу та нафти як добрий варіант для забезпечення нашим пенсіонерам гідних пенсій європейського рівня. Одним із лозунгів активістів був такий: «Європейським тарифам – європейські пенсії!». Як відомо з новин, у країнах, де такі підприємства належать державі (по суті – усьому народу країни, а не окремим спритним ділкам), там розмір пенсій справді гідний для нормального цивілізованого життя – від 1500 до 3000 євро: забезпечення усіх базових витрат, нормального прожиття і навіть розваг та подорожей.

Однак чи вигідний сучасному уряду України такий варіант? Нинішні керівники країни – Порошенко та Гройсман – досвідчені підприємці. Судячи по їх стилю керівництва, вони продовжують підтримувати стару схему функціонування України як держави: поєднують керування країни із веденням власного бізнесу, модернізують далі поліцейсько-силову складову управління Народом і тиск на непідконтрольних активістів, а в разі нестачі грошей у бюджеті беруть чергові кредити МВФ та йдуть на повідку вимог цієї приватної міжнародної структури… Відповідним є і ставлення до пенсіонерів та їх вимог: або ігнорування, або чергові обіцянки. Ну а щодо громадських активістів – різнопланова дискредитація!

Так вийшло і цього разу… Був майже весь «подарунковий набір» від влади: оббріхування провладними троллями активістів у соцмережах напередодні (допис аноніма на сайті місцевих новин, що ніби цей марш організовують комуністи та «ліві сили»), присутність на самому марші проплачених «тітушок» з підрозділу «Гепард» і навіть націоналістично-профашистських місцевих хлопців з організації С14, про що є заклик бойкотувати марш типу «прокомуністичних лівих сил» на сторінці їх спільноти у ВК від 23 квітня (на їх сторінках є цитати Герінга та інших фаш-нацистів; ось фото щодо про їх профашизму).

Міська та обласна влада повністю ігнорувала мітинг під мерією та обласною Радою.

А голові ГО «Голос народу» Віктору Малиновському якраз на час початку маршу навіть призначили «побачення» в міліції щодо порушення владою проти нього кримінальної справи. На самому марші неофашисти-радикали звинувачували його у дружбі з Сергієм Бадюком (хоча у Вінниці з цим відомим українцем, який перебрався до москви, форкалась вся віницька влада).

В кінці акції ці нацики облили Малиновського водою (відео про це )!

Присутній на цій акції Іван Бондарчук — екс-очільник облосередку вже неіснуючої Комуністичної партії України – до організації самого маршу пенсіонерів ніякого відношення не має!.

Як ще один гвіздок від влади на віче прозвучала ну дуже символічна інформація про те, що вінницька влада виділяє з бюджету аж 40 млн. грн.. на облаштування Сабарівського кладовища! Ось вам, дорогі пенсіонери, «покращення» та «життя по-новому»! Замість того, щоб ці кошти розподілити на реальні потреби (а головне – на ліки!) живих пенсіонерів, облаштовують благоустрій покійників!

Подальше розслідування відкрило цікаві факти: певні джерела розповіли, що провокацію вінницьких тітушок-неофашистів спланувала та профінансувала СБУ! Можливо навіть, що націоналістична організація С14 курується теж нею… Про профашистські погляди цих «патріотів» свідчать їх сторінки у соцмережах…

А які на горизонті перспективи? Міністр соцполітики Андрій Рева оголосив про можливий близький колапс Пенсійного фонду. Закордонні приватні ділки з МВФ вимагають від України в обмін на чергову дозу своїх папірців підвищення пенсійного віку та дозвіл на розпродаж нашої землі…

То ТАКЕ воно,обіцяне «життя по-новому»?

Схоже, вже нова українська влада швидко забула гіркий досвід правління свого папєрєдніка Януковича й гне стару та перевірену лінію, схожу на продуманий та прихований геноцид…

Втім, Народ зараз далеко не той, яким був ще 10 років назад. І яке чергове «покращення» від влади увірве йому терпець – невідомо… Але знову все ближче…

Вінниця, яка породила нових «керманичів» України, може їх і спинити!

Адже боротьбаНароду за СВОЮ Україну триває…

 

Автор: Олександр Федорченко

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Винница,пенсионер,пенсионная реформа,Партия пенсионеров,Марши
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.