Радикальна партія домоглася скасування рішення НКРЕКП

11 апреля 2017, 14:26
Владелец страницы
0
137
Радикальна партія домоглася скасування рішення НКРЕКП

Скасували абонплату за газові мережі і вимагає навести порядок на ринку житлово-комунальних послуг

Радикальна партія домоглася скасування драконівського рішення НКРЕКП про запровадження абонентської плати за користування газовими мережами. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко та члени фракції були присутніми на засіданні НКРЕКП і дотисли голову комісії.

Введення абонентської плати за газ суперечило здоровому глузду і є наслідком кулуарних домовленостей влади та газових олігархів: Фірташа, Бойка, Льовочкіна.

Газові олігархи, використовуючи політичні важелі впливу, змусили «умовно незалежну» НКРЕКП прийняти по суті антинародне рішення.

Абонентська плата за користування газовими мережами встановлювала драконівські побори навіть для тих громадян, які з енергоощадних або інших причин не користуються газом, або використовують його в мінімальних об’ємах.

Національна комісія з регулювання енергетики прив’язала абонентську плату не до фактичного об’єму споживання газу, а до потужностей лічильника, що є повним абсурдом. Внаслідок цього, всі абоненти змушені будуть платити за газ, навіть якщо не користуються ним, а мешканці приватних будинків, які опалюють оселі газом, платитимуть в рази більше, оскільки мають лічильники великої потужності.

На думку партії ситуація із запровадженням абонплати є несправедливою також на фоні примусового встановлення міськгазами подомових лічильників газу в багатоповерхівках та примушування передавати на баланс облгазів газових мереж, які мешканці приватних будинків прокладають за всласний кошт.

Саме тому партія вимагала і домоглася не призупинення, а скасування постанови НКРЕКП про стягування абонентської плати за газ.

 Радикальна Партія також вимагає:

1.Провести розслідування обставин введення такої оплати та притягнути до відповідальності ініціаторів рішення НКРЕКП.

2.Переглянути умови формування тарифів всіх без виключення ліцензіатів і знизити плату за послуги ЖКГ

3.Повернути газороподільчі мережі під державний контроль та забезпечити можливість вибору споживачем газопостачальника, як це передбачено законом «Про ринок газу».

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Тарифы ЖКХ,РПЛ,Олег Ляшко,лічильники,відставка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.