Підлеглий Луценко їздить на «віджатому» авто без техпаспорта

7 апреля 2017, 16:01
Владелец страницы
0
72
Підлеглий Луценко їздить на «віджатому» авто без техпаспорта
Прокурор Олег Наливайченко

«Кримінальний огляд» у рамках підтримки журналістів Миколаївщини,

які ведуть розслідування сумнівних оборудок керівника Новоодеського відділу, Вознесенської місцевої прокуратури Олега Наливайченка, звертає увагу суспільства на цю ситуацію, яка не вирішується по закону.

Згідно відомостей та фактів, що викладені в матеріалі http://novosti-n.org/ukraine_article/read/13911.html, мешканець Нової Одеси Володимир Стефанчишен став жертвою шахрайських дій з боку прокурора Олега Наливайченка, який незаконним способом заволодів його автомобілем «Тойотою Камрі» 2008 року випуску.

Декларація Наливайченка

Звернення до сумління та закону, до правоохоронних органів ні до чого не призвели. Тому «Кримінальний огляд» спрямовує відкритий журналістський запит на ім`я генерального прокурора України Юрія Луценка. Наливайченко – його безпосередній підлеглий, і саме генпрокурор має зробити все можливе, щоб в цій історії прокуратура вийшла з чистим обличчям!

Отже, публікуємо текст редакційного запиту до ГПУ, і сподіваємось, що розголос дозволить вирішити це питання у найшвидший термін.

Джерело:  http://kriminal-ohlyad.tk/main/15-pidleglyi-lucenko-izdyt-na-vidzhatomu-avto-bez-tehpasportu.html

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: корупція,Наливайченко,ГПУ,Юрій Луценко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.