Фестиваль Baby Shоwer - свято для майбутньої мами!

10 марта 2017, 09:13
Владелец страницы
0
31

БФ «Об'єднання світових культур» справедливо можна віднести до дитячих благодійних фондів.

БФ «Об'єднання світових культур» справедливо можна віднести до дитячих благодійних фондів. Всі проекти, все що ми робимо - це для дітей, з дітьми і для їх майбутнього! І, мабуть, на сьогодні ми єдині в Україні, хто думає про маленьких янголят навіть до їх народження. І все, завдяки нашим партнерам - проекту МамаWOW і його керівнику Наталії Рибачик. До Дня весни і жіночності традиційно кожна жінка чекає подарунків, а вагітна жінка - особливо. Тому найпозитивніші емоції перед народженням маленького чуда можна було отримати кожній учасниці фестивалю Baby Shower-2017.

Дослівно Baby Shower (Бейбі Шауер) перекладається як «дитячий душ», а точніше «дощ», адже майбутню маму в цей день буквально «поливають» подарунками. Дуже милими і тематичними. Ця приємна традиція прийшла в Україну з Америки, і вже дуже популярна в Західній Європі.

Це було, дійсно, свято для матусь! Протягом всього дня захід відвідало понад 300 осіб. Зібралися майбутні і молоді матусі, яких об'єднує любов до діток і бажання створити їм щасливе майбутнє. Ніхто не залишився без подарунків, були фотозони, а головне - спілкування. Досвідчені матусі і фахівці ділилися цінним досвідом та корисною інформацією, яка може стати в нагоді молодій матусі. Найбільший ажіотаж був навколо слінгоконсультацій та експерта з грудного вигодовування від компанії «Молочні ріки». А яскраві моменти свята ловили Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка» та продюсерський центр Babyphotosta

Родзинкою свята став розіграш двох книг від United World Cultures Foundation з ексклюзивного мільйонного видання «Енциклопедія для батьків» під назвою «Ви і Ваш малюк». У 2013 році загальний тираж Енциклопедії досяг одного мільйона примірників. Книга унікальна тим, що дає практичні рекомендації з питань планування сім'ї, підготовки до пологів, грудного вигодовування, правильного харчування, догляду за дитиною, виховання та розвитку дитини до 7 років. Видається під егідою Міністерства охорони здоров'я України.

 

Також не залишився поза увагою флешмоб від БФ «Об'єднання світових культур» на тему «Чужих дітей не буває». Гості свята в знак підтримки діток-інвалідів створили плакат, де і дорослі, і діти обводили свою долоню, щоб продемонструвати відкритість і прагнення до паритетного спілкування з дітками з обмеженими можливостями. «Ми повністю підтримуємо ідею інклюзивної освіти. Але на Baby Shower наш фонд більше хотів привернути увагу до іншого аспекту - щоб не було меж в спілкуванні дітей України і всього світу. Крім того, такі фестивалі повинні стати доброю традицією в усіх регіонах України. Адже мамі так необхідно відчувати підтримку на всіх етапах дорослішання дитини. А святкова і тепла атмосфера дарує позитивні емоції і заряджає позитивом. Сподіваємося, що цей миле свято прикрасило час очікування малюка і подарувало приємні емоції. Щаслива і задоволена мама - здоровий малюк і легкі пологи» - вважає виконавчий директор UWCF Олеся Тарасенко.

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: фестиваль,благодійність
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.