"Права Справа" зірвала провокацію бойовиків біля Станиці Луганської

08 березня 2017, 09:28
Власник сторінки
0
93

Своєчасна реалізація отриманої оперативної інформації наочно засвідчила той факт, що аналітичному відділу ГІ "Права Справа" вдалося зірвати оперативну гру російських кураторів з числа співробітників ФСБ РФ і їх місцевих посіпак з "МДБ ЛНР", яка мала на меті дискредитацію ЗСУ.

6 березня, напередодні розведення протиборчих сил, в районі населеного пункту Станиця Луганська бойовики здійснили передислокацію підрозділів окремого розвідувального батальйону "народної міліції ЛНР".

За повідомленнями джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", наразі в місцях дислокації підрозділів розвідбату знаходиться командир батальйону – капітан Артур Косарєв.

Передислокація окремих підрозділів розвідувального батальйону відбувається на тлі заяв офіційного представника "народної міліції ЛНР" підполковника Марочко про активізацію роботи українських диверсійно-розвідувальних групп на лінії зіткнення. Свого часу Марочко заявляв про те, що в зону відповідальності 1 батальйону 14 бригади збройних сил України прибув підрозділ зі складу 8 полку спеціального призначення для проведення розвідувальних заходів уздовж лінії зіткнення.

Звертає на себе увагу той факт, що 6 березня, одночасно з передислокацією окремих підрозділів розвідувального батальйону бойовиків в район населенного пункту Станиця Луганська, командування "народної міліція ЛНР" оголосило про початок польових навчань мотострілкових підрозділів.

На полігоні народної міліції проходять заняття мотострілкових підрозділів, в ході яких відпрацьовуються різні тактичні завдання, такі, як ведення позиційної оборони, відбиття атаки і перехід до контратаки противника, – розповів підполковник Марочко.

6 березня аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомив, що в районі населеного пункту Станиця Луганська під час моніторингу запланованого на 7 березня розведення протиборчих сторін, спецслужбами самопроголошеної "республіки" планується здійснення обстрілів місця перебування спостерігачів ОБСЄ із застосуванням стрілецької зброї і мінометів.

Примітно, що 7 березня так званий "Центр громадських зв'язків МВС ЛНР" фактично підтвердив інформацію ГІ "Права Справа", повідомивши про те, що вибухотехніки "МВС ЛНР" знищили реактивну гранату, випущену начебто з позицій ЗСУ по пункту пропуску в районі Станиці Луганській. За інформацією бойовиків, снаряд прилетів вночі з боку українських позицій.

Кумулятивний постріл (реактивного протитанкового гранатомета) РПГ-7 впав в 30 метрах від вагончика місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Силами поліції, рятувальників і військових було організовано оточення. Робота пункту була припинена. Після огляду і документальної фіксації події було прийнято рішення про знищення гранати на місці методом підриву, – розповіли в "ЦГЗ МВС ЛНР".

За інформацією ГІ "Права Справа", заплановані спецслужбами самопроголошеної "ЛНР" провокації мали на меті звинуватити українську сторону у блокуванні процесу розведення сил на ділянці лінії зіткнення в районі Станиці Луганській. Своєчасна реалізація отриманої оперативної інформації наочно засвідчила той факт, що аналітичному відділу ГІ "Права Справа" вдалося зірвати оперативну гру російських кураторів з числа співробітників ФСБ РФ і їх місцевих посіпак з "МДБ ЛНР", яка мала на меті дискредитацію ЗСУ.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.