3.2. Обращение в МОН по поводу рукоприкладства и принуждения подчиненного

04 березня 2017, 20:02
Власник сторінки
Преподаватель Вуза
0
91

Про рукоприкладство і примушення підлеглого до суїциду з боку зав. кафедрою ПЗІ ЦНТУ, бездіяльність ректорату ЦНТУ, та високу ймовірність виникнення резонансної надзвичайної події в ЦНТУ

Міністру освіти і науки України
Л. М. Гриневич
доцента кафедри програмування та захисту інформації
Центральноукраїнського національного
технічного університету
Смірнова Володимира Вікторовича

 
Про рукоприкладство і примушення підлеглого до суїциду з боку зав. кафедрою ПЗІ ЦНТУ, бездіяльність ректорату ЦНТУ, та високу ймовірність виникнення резонансної надзвичайної події в ЦНТУ

Заява

Вельмишановна пані міністр, на підставі закону України «Про звернення громадян» звертаюся до Вас з проханням про прийняття екстрених заходів по недопущенню виникнення надзвичайної події в Центральноукраїнському національному технічному університеті (ЦНТУ – попередня назва: КНТУ).

В 2015/2016 н.р. я  двічі (25.10.2015 р. і 8.02.2016 р.) звертався до міністра освіти і науки України С. М. Квіта з приводу деградації якості вищої освіти і фактів грубого порушення законодавства в сфері вищої освіти завідуючим кафедрою програмування та захисту інформації  (ПЗI) Смірновим О.А.

Після цього з боку завідувача кафедрою ПЗІ Смірнова О.А. почалося адміністративне, моральне і фізичне переслідування мене і, особливо, моєї доньки доцента Смірнової Н.В.

Нами на ім'я ректора КНТУ неодноразово подавалися скарги і доповідні записки з проханням вжити заходів до зав.кафедрою ПЗІ Смірнова О.А.

Однак, ніякої реакції з боку ректорату не послідувало, що породило у Смірнова О.А. впевненість у своїй вседозволеності і безкарності.

Так, 21.12.2016 р., відразу після засідання кафедри, у викладацькій кафедрі ПЗІ завідувач кафедри О.А. Смірнов проходячи мимо доцента Смірнової Н.В., з силою вдарив її плечем в обличчя.

Через деякий час він підійшов до неї і сказав: «Вешайся, сука!».

Хочу зауважити, що впевненість Смірнова О.А. у своїй вседозволеності і безкарності є ілюзією.

Аналіз причин надзвичайних подій в навчальних закладах США і Європи показує, що ситуація, що склалася на кафедрі ПЗІ ЦНТУ при бездіяльності ректорату неминуче завершиться великою і резонансною надзвичайною подією.


Прошу:

1.Прийняти екстрені заходи щодо недопущення виникнення на кафедрі ПЗІ ЦНТУ надзвичайної події.

2.Виходячи з моральних якостей Смірнова О.А  розглянути доцільність його подальшого перебування на посаді завідувача кафедрою.


З глибокою повагою,

доцент кафедри ПЗI КНТУ                                       В.В. Смірнов

21.12.2016 р.

Додатки: скарги та доповідні записки на ім'я ректора КНТУ на 5 ст.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: КНТУ-Елисаветград
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.