Рука Кремля. Путін зняв кіно українською, в якому агітує проти АТО і України

18 ноября 2016, 02:45
Владелец страницы
0
290
Рука Кремля. Путін зняв кіно українською, в якому агітує проти АТО і України

до вього вже здавалося б дійшов цей мерзотник Путін. Однак ні. Він скерував Кісельова на ще одну гидоту - зняти підступне кіно українською мовою, за допомогою якого у дусі Гебельса переконати людей

так сталося, що сьогодні я випадково потрапив на допрем"єрний показ в Україні одного художнього фільму, який заявляється як патріотичний, національний.. фільм національного масштабу, як сказав про нього один з авторів.
Мені вдалося подивитися це кіно і трохи засняти деякі моменти.
Люди! Гвалт! Що ж це робиться.
Рука кремля, Путін відверто проводить агітацію проросійських амбіцій та інтересів нашою рідною мовою, ще й видає все це за патріотичний фільм під чудернацькою назвою "29.10.17".
Народе! Закликаю вас всіх вийти на акції протесту проти цього кіно. Звернутися до Президента, Прем"єр-міністра, Генерального прокурора з вимогою заборонити цей фільм в Україні.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: рука,показ,Кремль,Путін,агітація,фільм,патріот
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.