Стали відомі переможці BACARDÍ Legacy Global Cocktail Competition

16 ноября 2016, 16:24
worldopen@ukr.net
0
12

В рамках барного фестивалю BAROMETER International Bar Show 2016 відбувся регіональний фінал конкурсу BACARDÍ Legacy Global Cocktail Competition 2017 Ukraine

Один з трьох його фіналістів буде представляти Україну на глобальному фіналі в Берліні.

У трійку кращих бартендер України увійшли:

Євген Гусєв (Київ)
Влад Шелест (Львів)
Дмитро Коломієць (Київ)

Фіналісти відправляться на освітні сесії в Casa Bacardi в м Сітджес, Іспанія. У лютому буде визначено переможця України, який поїде змагатися за звання кращого Бартендера світу на глобальному фіналі BLGCC 2017.

У фіналі українського етапу взяли участь 10 барменів з різних міст країни. В рамках конкурсу вони готували по 2 коктейлі: класичний Daiquiri і свій авторський коктейль.

Оцінювали коктейлі учасників члени журі:
Нарен Янг, співвласник одного з найзнаменитіших і успішних барів Нью Йорка - Dante Cafe. Сьогодні він працює над багатьма проектами по всьому світу, консультує і тренує бартендер і розробляє коктейлі для кращих барів.

Бек НАРЗ, один з найвідоміших коктейльних гуру в світі, бізнес тренер в області HoReCa, консультант і творець барних концепцій і засновник Асоціації Russian Cocktail Club.

Єлизавета Євдокимова, відомий бартендер і переможниця конкурсу BACARDÍ Legacy Global Cocktail Competition 2013 і бренд-амбасадор BACARDÍ в Східній Європі.

BACARDÍ Legacy Global Cocktail Competition - один з найвідоміших і міжнародних конкурсів серед професійних барменів. Він проводиться з 2008 року і був заснований для того, щоб кинути виклик кращим сучасним бартендер усього світу, дати їм можливість довести, що саме вони в силі створити свою власну коктейльну спадщину.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: новости компаний,фестиваль,конкурс,бармен,новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.