Стали відомі переможці BACARDÍ Legacy Global Cocktail Competition

16 листопада 2016, 16:24
Власник сторінки
Видеоблогер
0
29
 Стали відомі  переможці BACARDÍ Legacy Global Cocktail Competition
Победители барного фестиваля

В рамках барного фестивалю BAROMETER International Bar Show 2016 відбувся регіональний фінал конкурсу BACARDÍ Legacy Global Cocktail Competition 2017 Ukraine

Один з трьох його фіналістів буде представляти Україну на глобальному фіналі в Берліні.

У трійку кращих бартендер України увійшли:

Євген Гусєв (Київ)
Влад Шелест (Львів)
Дмитро Коломієць (Київ)

Фіналісти відправляться на освітні сесії в Casa Bacardi в м Сітджес, Іспанія. У лютому буде визначено переможця України, який поїде змагатися за звання кращого Бартендера світу на глобальному фіналі BLGCC 2017.

У фіналі українського етапу взяли участь 10 барменів з різних міст країни. В рамках конкурсу вони готували по 2 коктейлі: класичний Daiquiri і свій авторський коктейль.

Оцінювали коктейлі учасників члени журі:
Нарен Янг, співвласник одного з найзнаменитіших і успішних барів Нью Йорка - Dante Cafe. Сьогодні він працює над багатьма проектами по всьому світу, консультує і тренує бартендер і розробляє коктейлі для кращих барів.

Бек НАРЗ, один з найвідоміших коктейльних гуру в світі, бізнес тренер в області HoReCa, консультант і творець барних концепцій і засновник Асоціації Russian Cocktail Club.

Єлизавета Євдокимова, відомий бартендер і переможниця конкурсу BACARDÍ Legacy Global Cocktail Competition 2013 і бренд-амбасадор BACARDÍ в Східній Європі.

BACARDÍ Legacy Global Cocktail Competition - один з найвідоміших і міжнародних конкурсів серед професійних барменів. Він проводиться з 2008 року і був заснований для того, щоб кинути виклик кращим сучасним бартендер усього світу, дати їм можливість довести, що саме вони в силі створити свою власну коктейльну спадщину.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: новости компаний,фестиваль,конкурс,бармен,новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.