Ірина Остроменська-Вештак на симпозіумі «Славсько-2016»

10 ноября 2016, 19:00
Владелец страницы
журналист
0
22

Свою участь у Першому міжнародному живописному симпозіумі «Славсько-2016» відома українська художниця Ірина Остроменська-Вештак сприймає як подарунок долі.

Ірина Остроменська-Вештак на симпозіумі «Славсько-2016» 
https://www.youtube.com/watch?v=1IOc4fyh9qo
Свою участь у Першому міжнародному живописному симпозіумі «Славсько-2016» відома українська художниця Ірина Остроменська-Вештак сприймає як подарунок долі. Кожною клітинкою душі вона всотовує деталі дивовижних карпатських пейзажів, аби потім, у режимі "сьогодні - на сьогодні", перелити їх на полотно. Протягом десяти днів симпозіуму (нагадаємо : його куратором є Наталія Сухоліт) Ірина Остроменська-Вештак мала не лише чудову можливість зануритися у дивовижний світ карпатської природи, а й намалювати чимало живописних полотен, які вражають своєю довершеністю.Подробиці про головні події Першого міжнародного живописного симпозіуму «Славсько-2016» дивіться у програмі "Мистецька хвиля +" на каналі Ukrvideotravel. І, будь ласка, не забувайте підписуватися на на наш канал! Адже ми працюємо для вас!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.