Орест Манюк на симпозіумі «Славсько-2016»

10 листопада 2016, 18:55
Власник сторінки
журналист
0
15

За плечима учасника Першого міжнародного живописного симпозіуму «Славсько-2016» заслуженого художника України, лвів"янина Ореста Манюка - 18 персональних виставок у європейських державах.

Орест Манюк на симпозіумі «Славсько-2016» 
https://www.youtube.com/watch?v=UEQKPfn6nDM
За плечима учасника Першого міжнародного живописного симпозіуму «Славсько-2016» заслуженого художника України, лвів"янина Ореста Манюка - 18 персональних виставок у європейських державах, США та на Батьківщині. Його твори є окрасою багатьох музеїв і приватних колекцій у всьому світі. Під час спілкування зізнався : до Славського приїздить як до себе додому - тут пана Ореста завжди привітно зустрічають його давні друзі - ініціатори симпозіуму "Славсько-2016" Тетяна та Ярослав Ціко. А ще їде сюди, бо з дитинства закоханий у дивовижну красу цього гірьского краю. Її він намагається змальовувати на своїх полотнах. І, як бачите, робить це чудово. Талант є талант! Ось і цього разу невтомний Орест Манюк працював до сьомого поту - з ранку і до вечора. І не тому, що треба. А тому, що любить творити і дивувати своїми картинами шанувальників сучасного мистецтва. Подробиці про головні події Першого міжнародного живописного симпозіуму «Славсько-2016» дивіться у програмі "Мистецька хвиля +" на каналі Ukrvideotravel. І, будь ласка, не забувайте підписуватися на на наш канал! Адже ми працюємо для вас!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.