Раптова перевірка боєготовності РФ на кордоні з Україною - новий конфлікт?

25 августа 2016, 21:38
Журналіст, громадський активіст, волонтер
3
95
Раптова перевірка боєготовності РФ на кордоні з Україною - новий конфлікт?

Перевірка боєготовності російських військ на кордоні з Україною у будь-який момент може переформуватись у нове військове втручання. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України

"Перш за все ми повинні пригадати, які дії Росії були в минулі роки. Навчання "Кавказ-2008" – саме тоді теж створювалося ударне угруповання, яке задіювалося для агресивних дій на території Грузії. Друге – потужне угруповання створювалося під час Олімпіади в Сочі 2014 року. Після цього це угруповання було задіяне до анексії Криму. Третє – 2014 року теж влітку були проведені навчання поблизу кордонів нашої держави, теж була раптова перевірка, було створене потужне угруповання російських військ біля наших кордонів, які потім зайшли на нашу територію і почали агресію Росії проти нашої держави. Ось у цьому загроза для нашої держави і полягає", – розповів представник ГУР Вадим Скібіцький.

Не виключено, що така перевірка проводиться до Дня незалежності України, щоб нагадати нам, що українцям ще доведеться вибороти цю незалежність, адже ворог уже прийшов на наші землі. Але від ворога, якому не відомі такі поняття як честь - кожної миті можна очікувати повномаштабного військового вторгнення. 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.