Незалежність, яку ми досі не здобули

24 августа 2016, 18:42
Журналіст, громадський активіст, волонтер
0
248
Незалежність, яку ми досі не здобули
Донецк - Украина. 24.08.2016

Гімн України у Донецьку, Хода Нескорених у Києві та "дипломатичний" настрій влади. Так проходить 25 річниця незалежності України

Не можливо спокійно говорити про незалежність країни, якщо її частина знаходиться у окупації. У нашому випадку, Крим та Донбас - це рана, нагадування по те, що ми ще не здобули незалежність, що за неї потрібно боротись, поки ворог знову не закріпився на наших землях. 

Поки влада переконує нас, на третьому році війни, що ми повернемо свої землі політико-дипломатичним шляхом, надія залишається лише на добровольців.

Тим часом, відчайдушними вчинками, невідомі жителі Донбасу показують, що Донбас - це Україна і нам є за що і за кого боротись. Сьогодні на двох вулицях Донецьку пролунав гімн України, який різав слух загарбникам та сепаратистам-зрадникам. Також написи по місту нагадували їм про те, що вони на чужій землі. "Донецьк -Україна. 24.08.2016" - ці слова швидко зітруть, але послання залишене невідомими українцями Донецьку, вселяє більше надії на незалежність, ніж гучні промови з трибун у Києві.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Донецк,День Независимости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.