Операція "Імітація". Кому був вигідний замах на Плотницького?

07 серпня 2016, 15:34
Власник сторінки
2
313
Операція  Імітація . Кому був вигідний замах на Плотницького?

Замах на Плотницького треба розглядати як один з елементів війни за контроль над контрабандою ПММ, яка від декларативних заяв перейшла у фазу збройного протистояння. Найближчим часом ми побачимо продовження цієї війни у вигляді так званих відплатних акцій.

Вранці 6 серпня у Луганську на перехресті вулиць Карпінського і Ватутіна стався замах на главу самопроголошеної "ЛНР" Ігоря Плотницького. За повідомленнями з місця подій, двоє осіб, які супроводжували Плотницького у машині, були госпіталізовані до місцевої обласної лікарні, а саму медустанову охороняють автоматники.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права справа", станом на 12 годину суботи, підтверджувався лише факт посиленої охорони обласної лікарні, а не факт перебування на її території самого Плотницького. Так само не підтверджувався характер отриманих ним важких поранень.

18 липня аналітичний відділ ГІ "Права справа" повідомив, що протистояння між Плотницьким і "міністром" МДБ ЛНР Пасічником досягло свого апогею. Охранка розглядає винятково силовий варіант вирішення проблеми, а саме: фізичну ліквідацію лідера Плотницького.

За інформацією місцевих джерел "Правої справи", російськими кураторами було віддано наказ про посилення режиму охорони і збільшення кількості його охоронців. Особисту охорону Плотницького здійснюють бійці російського загону спеціального призначення "Заслон" Служби зовнішньої розвідки РФ.

Після запровадження посиленого режиму охорони, Плотницький завжди пересувався з декількома автомобілями супроводу. Втім, на місці вибуху і під час вибуху їх не було.

Відсутність машин супроводу на місці замаху свідчить про те, що він фактично є імітований самим Плотницьким. Скоріше за все, російські куратори реалізують луганський варіант турецьких подій. Тобто, замах на Плотницького буде використано для подальшого усунення з політичної арени очільника МДБ ЛНР Леоніда Пасічника та інших політичних і військових супротивників Плотницького.

Замах на Плотницького треба розглядати як один з елементів війни за контроль над контрабандою ПММ, яка від декларативних заяв перейшла у фазу збройного протистояння. Найближчим часом ми побачимо продовження цієї війни у вигляді так званих відплатних акцій.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.