Хто спритніший? Плотницкий і Пасічник хочуть ліквідувати один одного найближчим

27 липня 2016, 17:52
Власник сторінки
2
152

Відповідальність за операцію покладуть на українську ДРГ або проукраїнське підпілля.

У тимчасово окупованому Луганську спецпідрозділ МДБ ЛНР переведений на посилений варіант несенння служби з метою усунення загрози життю самопроголошеному «міністру» МДБ ЛНР Пасічнику Л.

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа» протягом останнього тижня особиста охорона «міністра» змушена була двічі міняти номери на автомобілі Пасічника і машинах супроводу. Ці заходи безпеки здійснюються з метою запобігання можливого диверсійного акту по відношенню до охороняємого об"єкту. Сам Пасічник змушений був поміняти особистого водія.

Особистим водієм «міністра» МДБ ЛНР Пасічника працює колишній співробітник СБУ Олексій Бєльський. Свого часу Бєльський був особистим водієм колишніх начальників СБУ Леоніда Третяка та Олександра Петрулевича

Його брат, колишній підполковник СБУ Дмитро Бєльський, екс-начальник 3-го сектору візуального спостереження відділу оперативного документування в СБУ, наразі очолює «відділ оперативного документування МДБ ЛНР».

Наразі Пасічник пересувається в одній з машин охорони періодично міняючи як графік, так і маршрути пересування.

18 липня ц.р. аналітичний відділ ГІ «Права Справа» оприлюднив інформацію про те, що протистояння між Плотницьким і «міністром» МДБ ЛНР Пасічником досягло свого апогею. За повідомленнями місцевих джерел ГІ «Права Справа» МДБ ЛНР розглядає виключно силовий варіант вирішення цієї проблеми, а саме: фізична ліквідація лідера протиборчої сторонни Плотницького.

Після появи інформації аналітичного відділу ГІ «Права Справа» про можливу ліквідацію Плотницького співробітниками МДБ ЛНР на сайті так званого «міністерства інфраструктури ЛНР» була опублікована інформація про те, що співробітники «МДБ ЛНР» причетні до «кришування» ринку контрабандного палива, незаконного вивезення вугілля з території «ЛНР» та крадіжки «бюджетних» коштів виділених урядом самопроголошеної «республіки» на відновлення траси Луганськ-Ізварине.

Найближчим часом Пасічник і Плотницкий спробують фізично усунути один одного. Питання тільки в тому, хто виявиться спритнішим. У разі фізичної ліквідації одного з конкурентів відповідальність за проведену операцію перекладуть на дії української ДРГ або проукраїнського підпілля.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.